MUDr. Mohammad Shamsaldeen

MUDr. Mohammad Shamsaldeen Premium

(8 Recenzií)·100% odporúča
Ohodnotiť
Sv. Jakuba 21, pavilón ambulancii I, Bardejov, Prešovský kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 35 hodín
MUDr. Mohammad Shamsaldeen Premium
(8 Recenzií)·100% odporúča

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo Nezabudnite spomenúť, že máte kontakt od Estheticon.sk
  • Navštíviť web
  • 7583 návštev profilu

MUDr. Mohammad Shamsaldeen vyštudoval v rokoch 1995 - 2001 Lekársku fakultu UPJŠ v Košiciach. Po promócii praxoval do roku 2004 ako chirurg v zahraničí. V roku 2005 nastúpil na Kliniku popálenín a rekonštrukčnej chirurgie v nemocnici Košice-Šaca. Svoje vedomosti a skúsenosti si ďalej rozširoval ako stážista na Klinike plastickej chirurgie Univerzitnej nemocnice v Ružinove.V roku 2009 dosiahol atestáciu v odbore plastická chirurgia na SZU v Bratislave. Od roku 2011 do súčasnosti pracuje v ambulancii Plastickej chirurgie NsP Sv. Jakuba n.o. v Bardejove.

MUDr. M. Shamsaldeen je v súčasnosti garantom plastickej chirurgie a zároveň plastickým chirurgom v NsP Sv. Jakuba v Bardejove. Neustále sa vzdeláva a navštevuje odborné kongresy a workshopy tak na Slovensku, ako aj v zahraničí. Taktiež má členstvo v Slovenskej komore lekárov, Slovenskej spoločnosti plastických a estetických chirurgov (SSPECH) a Britskej rade všeobecných lekárov (GMC). Je tiež držiteľom certifikátov na prácu s laserovými prístrojmi, ako aj na aplikáciu výplňových materiálov používaných v estetickej medicíne.

V rámci plastickej chirurgie sa zameriava najmä na tvárové výkony, ako je facelifting, necklift, plastickcá operácia očných viečok či otoplastika. Ďalej vykonáva tiež telové operácie ako napríklad úprava prsníkov (zmenšenie či modelácia), liposukcia a tiež plastika brucha. Medzi skrášľovacími zákrokmi, ktoré vykonáva, sa špecializuje aj na tie minimálne invazívne, ako napríklad niťový lifting, výplň vrások, modelácia a zväčšenie pier a kontúrovanie a modelovanie tváre kyselinou hyalurónovou alebo korekcia mimických vrások pomocou botulotoxínu a laserovej medecína.

V odbore plastickej chirurgie a estetickej medicíny sa neustále vzdeláva, sleduje najnovšie trendy a techniky z celého sveta, ktoré prináša svojim klientom. Jeho prioritou je neustále vzdelávanie a profesionálny rast.

MUDr. Shamsaldeen si tiež zakladá na individuálnom, profesionálnom a priateľskom prístupe, vďaka ktorému môže klientom poskytovať najvyšší komfort a spokojnosť s výsledkami, ktoré sú dlhotrvajúce a prirodzené.

Ambulancia pána doktora je moderne vybavená a vďaka ochotnému personálu a skvelej atmosfére sa tu každý klient cíti príjemne.

MUDr. Mohammad Shamsaldeen svojim klientom poskytuje naozaj odbornú starostlivosť, keďže má za sebou viac ako 15 rokov praxe, viac ako 1 000 operácií, viac ako 3 000 zákrokov a dosvedčiť mu to môže viac ako 5 000 spokojných klientov. Neváhajte pána doktora kontaktovať telefonicky alebo pomocou kontaktného formulára.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Dátum získania odbornej spôsobilosti:

  • 2009

Certifikáty

  • Plastická chirurgia

Cena za konzultáciu:

  • 10

Hlavné zákroky

Plastická chirurgia

Estetická medicína

Operácie intímnych partií

Recenzie (8)

5.0
8 Recenzií · 100% odporúča
Blefaroplastika

Pretože som mala veľmi padnuté viečka, rozhodla som sa to vyriešiť u doktora Mohameda S. Pán doktor bol veľmi príjemný a jeho prístup ako aj prístup celého tímu bol profesionálny, úžasný. Nakoľko som sa veľmi zákroku bála, prostredie a prístup tímu m...Čítať ďalej

Blefaroplastika

Veľka spokojnost veľmi odporúčam.

Odstránenie znamienok

Velka spokojnost.Dala som si odstranit Xantelazmu laserom .Odporučam velmi..👍

Blefaroplastika

Blepharoplastika, MUDr. Shamsaldeen, Bardejov, veľká spokojnosť

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte MUDr. Mohammad Shamsaldeen o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (5)

Zobraziť ďalšie príbehy

Obrázky (5)

Požiadajte MUDr. Mohammad Shamsaldeen o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!