MUDr. Mohammad Shamsaldeen

MUDr. Mohammad Shamsaldeen

(6 Recenzií) ·100% odporúča
Ohodnotiť
Sv. Jakuba 21, Bardejov, Prešovský kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 35 hodín
MUDr. Mohammad Shamsaldeen
MUDr. Mohammad Shamsaldeen
(6 Recenzií) ·100% odporúča

Informácie

  • 3042 návštevy profilu

MUDr. Mohammad Shamsaldeen začínal svoje kariéru v roku 2001, kedy ukončil štúdium na Lekárskej fakulte UPJŠ v Košiciach. Vášeň k chirurgii ho po ukončení štúdia zaviala na Chirurgické oddelenie do Nemocnice Košice-Šaca odkiaľ sa rozhodol odísť na Kliniku popálením rekonštrukčnej a estetickej chirurgie, ktorá bola taktiež súčasťou Nemocnice v Košiciach – Šaci.

Postupom času sa začal špecializovať na oblasť plastickej chirurgie, z ktorej v roku 2009 získal prvú atestáciu. Svoje vedomosti a skúsenosti si ďalej rozširoval ako stážista na Klinike plastickej chirurgie Univerzitnej nemocnice v Ružinove.

MUDr. M. Shamsaldeen je v súčasnosti garantom plastickej chirurgie a zároveň plastickým chirurgom v NsP Sv. Jakuba v Bardejove. Neustále sa vzdeláva a navštevuje odborné kongresy tak na Slovensku, ako aj v zahraničí. Taktiež má členstvo v Slovenskej komore lekárov, Slovenskej spoločnosti plastických a estetických chirurgov (SSPECH) a Britskej rade všeobecných lekárov (GMC).

Plastické a rekonštrukčné zákroky tváre sú presne tými oblasťami plastickej chirurgie, ktoré Dr. Shamsaldeena najviac fascinujú. O jeho profesionalite v spomínaných odvetviach svedčí aj množstvo absolvovaných kurzov a školení, ako Kurz operácie nosa v Brne, workshop injekčnej lipolýzy vo Svidníku či aplikácia kyseliny hyalurónovej a ďalších injekčných výplní v Košiciach.

Jedným z obľúbených zákrokov MUDr. M. Shamsaldeena je lifting čela, teda napnutie kože v čelovej oblasti. Tento zákrok je vhodný pre tých, ktorých trápia vrásky medzi obočím, na čele či poklesnuté, unavené obočie. Prebieha v lokálnej anestéze, pričom lekár vedie rez v smere od jednej ušnice k druhej, pozdĺž vlasovej časti. Následne opatrne vyrovnáva kožu, ktorú v prípade potreby zredukuje a na záver dôkladne zafixuje. Pacient prichádza na vyberanie šicieho materiálu za 10 -14 dní od zákroku, v závislosti od priebehu hojivého procesu.

MUDr. M. Shamsaldeen má ambulanciu plastickej chirurgie na 1. poschodí v NsP sv. Jakuba v Bardejove, ktorá sa nachádza na ul. Sv. Jakuba, č. 21.

Dátum získania odbornej spôsobilosti:

  • 2009

Certifikáty

  • Plastická chirurgia

Cena za konzultáciu:

  • 10

Recenzie (6)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Velka spokojnost.Dala som si odstranit Xantelazmu laserom .Odporučam velmi..👍

Facelift, MUDr. Mohammad Shamsaldeen, úžasný výkon a výsledok, vrelo odporúčam, veľké ďakujem

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte MUDr. Mohammad Shamsaldeen o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (5)

Zobraziť ďalšie príbehy

Obrázky (20)

Požiadajte MUDr. Mohammad Shamsaldeen o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!