Keloidne jazvy - po obarení vriacou vodou

Dare
23. 2. 2015 · Posledná odpoveď: 3. 3. 2015

Dobrý deň ,

Mám 20 rokov a ako malá som utrpela úraz obarením vracou vodou v oblasti tváre . Ostali mi nepekné koloidne jazvy. Podstúpila som viacero operácií tzv. brúsenie tváre čo sa uskutočnili v plnej narkóze . Výsledky boli hm.. dobré ale malé , no bolesť sa nedala opísať. Jazvy mierne " klesli " . No už dlho rozmýšľam nad zbrúsovaním alebo odstránením laserom , je mi jasné že by sa zákrok musel opakovať viacnásobne no verím , že by som tým mohla dosiahnuť taktiež dobrý výsledok a zatiaľ by nebola nutná narkóza. Chcem sa pozrieť na to ako sa to týmto spôsobom dá a nie ako nedá. Poprosila by som o odborné názory a rady.

Vopred veľmi pekne ďakujem :)

Reklama

odpovede (2)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
Premium
ESSUR Clinic
Banská Bystrica . 3. 3. 2015
Dobrý deň, ďakujeme za dotaz. Robíme väčšie deti aj v lokálnej anestézii. No je to vždy riziko, že dieťa nebude dobre zvládať zákrok čím sa značne sťaží a predĺži samotný výkon zákroku. Niektoré deti však zvládajú bez problémov, záleží aj na povahe dieťaťa. Je naozaj na zváženie, či dieťa robiť v lokálnej anestézii. Cena za zákrok v lokálnej anestézii vrátane kontroly je 590 EUR. V prípade záujmu je potrebná konzultácia s plastickým chirurgom MUDr. Očenášom. Vyšetrí Vašu dcéru a posúdi stav. Potom sa môžete spolu dohodnúť aká forma zákroku by bola vhodnejšia. V prípade záujmu o objednanie sa na konzultáciu nás kontaktujte mailom na alebo na tel.
Ďakujeme a tešíme sa na Vás. Essur clinic
Premium
ESSUR Clinic
Banská Bystrica . 24. 2. 2015
Dobrý deň

Na Našej klinike máme k dispozícii frakčný laser CO2, opakovane sme pomocou tohto lasera riešili klientov s jazvami ,liečba je zdĺhavá pretože jazva sa dá zjemniť, farebne upraviť, ale nie úplne odstrániť.
Laserová technika sa dá kombinovať aj so silikónovými náplasťami a ak je jazva keloidná aplikuje sa do nej injekčne liek Diprophos. Všetky tieto metódy sú účinné v redukcii jaziev.
Pred začatím liečby je potrebná osobná konzultácia , kde lekár zhodnotí rozsah a postup liečby. Pozrite si Našu stránku

Prajem pekný deň - Kubeková - sestra Essur Clinic
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Odstránenie jaziev
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 27. 12. 2022
Odstránenie jaziev
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 15. 12. 2021
Odstránenie jaziev
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 14. 6. 2022
Odstránenie jaziev laserom
Žiadne odpovede
Laserová dermatológia
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 5. 9. 2023
Labioplastika
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 29. 11. 2022
Odstránenie jaziev
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 3. 9. 2013
Odstránenie jaziev
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 14. 3. 2023
Labioplastika
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 20. 6. 2018
Plazma terapia
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 10. 5. 2021

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi