Liposukcia, podbradok a dolné viečka

Sasik
26. 2. 2023 · Posledná odpoveď: 20. 6. 2023

Dobrý deň, mám 38 rokov a uz 2 roky rozmýšľam o lokálnych chirurgických zákrokoch, keďže nie všetky partie sa daju adresovať športom. Konkrétne partie ktoré mi esteticky na sebe prekážajú su: - horné a zadne stehna, predovšetkým vonkajšie stehna plus celulitída - niektore dni opuchnuté lýtka - hoci opuch vyzerá skôr z vody ako z tuku. Lýtka sú celkovo stihle ale v porovnaní so zvyšokom postavy (ta je veľmi chuda) pôsobia širšie, hlavne v dňoch opuchu - jemne množstvo ovisajuceho tuku v oblasti bokov - love handles - ovisajuci podbradok/koža - pôsobí skôr ako korytnačia brada, nie ako druhá brada - vačky pod očami - nie kruhy, ale opuchy. Tlak "vackov" je niektoré dni veľmi nepríjemný a spôsobuje bolesti hlavy a oči.

Moje otazky: - Hradí niektoré z týchto zákrokov poisťovňa štátna alebo privatna? (FYI nežijem v SR, som poistená v zahraničí v EÚ a tam tiež privátne) - existuje klinika, ktora by sa podujala na všetky tieto zákroky naraz? - kedze som v zahranici: koľko osobných návštev pred a po zákroku je nutných v SR? - ako dlho trvá rekonvalescencia po jednotlivých zákrokoch? - vo všetkých partiách ide celkovo ide o malé množstvo tuku, keďže som celkovo chuda, ale veľmi mi vadia tie ovisajuce a trčiace partie, hlavne tie vonkajšie stehna...ma liposukcia zmysel alebo lepšie ísť do neinvazivnych metód?

Ďakujem

Reklama

odpoveď (1)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
Premium
Košice . 20. 6. 2023
Najlepšia odpoveď
Dobrý deň. Žiadnu liposukciu poisťovne nepreplácajú. Pokiaľ je liposukcia viacerých partií, je lepšie byť v celkovej anestéze kde k tomu potrebujete aj predoperačné vyšetrenia. Liposukciu si plánujte na chladnejšie počasie. Po liposukcii je nutné nosiť kompresné prádlo. Konzultácia je jedna.
Scarlett Clinic
WhatsApp
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Blefaroplastika
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 17. 2. 2012
Liposukcia
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 22. 2. 2010
Blefaroplastika
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 20. 4. 2022
Blefaroplastika
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 27. 4. 2022
Blefaroplastika
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 27. 12. 2022
Liposukcia
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 16. 1. 2020
Liposukcia
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 25. 2. 2020
Liposukcia
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 20. 9. 2022
Liposukcia
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 5. 2. 2020
Liposukcia
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 11. 11. 2019

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi