Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

19. 10. 2021 · Aktualizácia: 9. 3. 2023

Liposukcia Body-jet spojená s modeláciou zadočku, MUDr. Štefánik, Bratislava, krásny výsledok

Stojí to za to
126984

O lekárovi

Bratislava
Hodnotenie:
Liposukcia Body-jet spojená s modeláciou zadočku, MUDr. Štefánik, Bratislava, krásny výsledok
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

U pána doktora som pred cca 8 mesiacmi podstúpila liposukciu prístrojom Bodyjet (stehná, bruško a boky) spojenú s modeláciou zadočku. Pán doktor bol od začiatku neskutočne milý a profesionálny, keď som prišla v deň zákroku, tak som sa nebála, ale naopak tešila - a mala som aj na čo - moja požiadavka bola, aby som mala jednoducho maličký pás a stehná a aby pri nich krásne vynikol zadok, čo po kompletnom zahojení môžem povedať, že sa podarilo na 100%, prikladám fotku :) Pre mňa bola obrovská výhoda aj možnosť analgosedácie namiesto celkovej anestézy, ktorej sa bojím, napriek tomu účinok bol rovnaký - operáciu si nepamätám, a bolesť po nej a v nasledujúcich dňoch by som prirovnala k silnejšej svalovici po fitku, lieky proti bolesti som brala iba 2-3 dni pretože potom som ich už absolútne nepotrebovala, modrinky som mala ešte 3 týždne, väčšina opuchu zmizla tak do 1-2 mesiacov. Keby som mala vrátiť čas a rozhodnúť sa, či to za to stálo a či by som do toho išla znovu, neváhala by som ani sekundu :)

0

Komentárov (0)

Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama
Snažím stravovať zdravo

Dobrý deň, nemám žiadny problém, akurát moje bruško je väčšie ako si želám nemám žiadne strie ani ovisnuté, len je to už 99 cm. Už som aj do fitnes centra chodila, platila si osobného trénera... skúšala som to aj so stravou....ale žiadne diéty...

Čítať ďalej

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.