Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

Laserové centrum - FNsP Bratislava - Nemocnica Staré Mesto

Laserové centrum - FNsP Bratislava - Nemocnica Staré Mesto

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s Laserové centrum - FNsP Bratislava - Nemocnica Staré Mesto? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - Laserové centrum - FNsP Bratislava - Nemocnica Staré Mesto

Motto:

Centrum ponúka širokú škálu zákrokov lekárskej kozmetiky na jednom mieste, garanciu odbornosti, špecializovaných lekárov, sestry a atraktívne ceny.

Uvítanie

I.Dermatovenerologická klinika, konkrétne Laserové centrum sa môže pochváliť dlhoročnou tradíciou. V roku 1864 bola založená Štátna nemocnica spolu s kožno-venerickým oddelením. V histórii kliniky bol prelomový aj rok 1919 spájajúci sa hlavne so vznikom Univerzity Komenského v Bratislave, ktorej je dermatovenerologická klinika dodnes súčasťou.

Dermatovenerologická klinika má kapacitu 60 lôžok, pričom vrátane lôžkovej časti ju tvorí niekoľko špecializovaných ambulancií. Klinika primárne slúži na liečbu pacientov s rôznymi kožnými ochoreniami, avšak sekundárne sa podieľa aj na výchovno-vzdelávacej činnosti budúcich absolventov Lekárskej fakulty UK. 

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

Dermatovenerologická klinika sa špecializuje na liečbu kožných ochorení z povolania, ako napríklad psoriázu, atopický ekzém, ochorenia prenášané sexuálnym stykom, mykotické infekcie, vrátane korektívnej dermatológie a bulóznej dermatózy. Klinika spolu so samotnou liečbou poskytuje svojim pacientom aj terapiu takmer všetkých dermatovenerologických diagnóz s výnimkou onkologických ochorení.

Súčasťou kliniky je Laserové centrum s moderným až nadštandartným vybavením, ktoré pozostáva z niekoľkých typov špeciálnych laserov: CO2 v spojení Erb lasera, IPL + diódový laser Polaris a IPL v kombinácii s RF Aurora laserom. Najnovšie UVA a UVB žiariče sú taktiež samozrejmosťou.

Centrum lekárskej kozmetiky ponúka svojim pacientom v rámci kozmetického ošetrenia nielen hlboké a základné čistenie pleti, ale aj odbornú masáž tváre, krku a dekoltu.

Čo sa týka programu omladenia a spomalenia procesu starnutia sa môžete objednať na korekciu estetických chýb, zmenšenie vrások na tvári prostredníctvom botulotoxínu, chemický píling a redukciu vstrebateľných výplňových látok.

Za pomoci lasera sa na dermatovenerologickej klinike vykoná fotorejuvenácia, odstraňovanie jaziev po akné, redukcia nadmerného ochlpenia, prípadne rozšírenie cievok na tvári a dolných končatinách. Pri práci využívajú dermatovenerológovia aj elektrickú ihlu, ktorá slúži na odstraňovanie nežiadúcich výrastkov na koži a nadmerného ochlpenia.

Okrem vyššie spomínaných zákrokov I. Dermatovenerologická klinika poskytuje aj ďalšie služby, ako redukciu potenia pod pazuchami a na dlaniach s využitím botulotoxínu, poradenstvo pre problémy s akné a centrum špecializujúce sa na ochorenia vlasov.

Naša klinika

 I.Dermatovenerologická klinika sa nachádza na adrese Mickiewiczova 13, 81369 Bratislava. 

 

Naše fotografie

Lekári & Pracovisko

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Info Ceny od* Ceny do*
Chemický peeling Od 10 €
Epilácia elektrickou ihlou Od 5 €
Injekčné výplne Od 132 € Do 298 €
Kryochirurgia (kryokaustika) Od 3 €
Laserová epilácia, depilácia - odstránenie chĺpkov 1 impulz Od 1 €
Laserové zákroky estetickej dermatológie
   Fotorejuvenizácia /Resurfacing tvár, krk Od 66 €
   Laserová liečba akné Od 66 €
   Laserové odstránenie kožných výrastkov 1 ložisko Od 27 €
   Laserové odstránenie rozšírených žiliek Od 50 €
Liečba hyperhidrózy (nadmerného potenia)
   Odstránenie nadmerného potenia (hyperhidrózy) botulotoxínom Od 398 €
Odstránenie metličiek a popraskaných žiliek
Odstránenie vrások pomocou botulotoxínu Od 165 €
Odstránenie znamienok, kožných výrastkov 1 ložisko Od 27 €

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Mickiewiczova 13
813 69 Bratislava
Slovenská republika