Laserové centrum - FNsP Bratislava - Nemocnica Staré Mesto

Laserové centrum - FNsP Bratislava - Nemocnica Staré Mesto

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Mickiewiczova 13, Bratislava, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Odpovedá za viac ako 72 hodín
Laserové centrum - FNsP Bratislava - Nemocnica Staré Mesto
Laserové centrum - FNsP Bratislava - Nemocnica Staré Mesto
Žiadne recenzie

Informácie

  • 129 návštev profilu

I.Dermatovenerologická klinika, konkrétne Laserové centrum sa môže pochváliť dlhoročnou tradíciou. V roku 1864 bola založená Štátna nemocnica spolu s kožno-venerickým oddelením. V histórii kliniky bol prelomový aj rok 1919 spájajúci sa hlavne so vznikom Univerzity Komenského v Bratislave, ktorej je dermatovenerologická klinika dodnes súčasťou.

Dermatovenerologická klinika má kapacitu 60 lôžok, pričom vrátane lôžkovej časti ju tvorí niekoľko špecializovaných ambulancií. Klinika primárne slúži na liečbu pacientov s rôznymi kožnými ochoreniami, avšak sekundárne sa podieľa aj na výchovno-vzdelávacej činnosti budúcich absolventov Lekárskej fakulty UK.

Dermatovenerologická klinika sa špecializuje na liečbu kožných ochorení z povolania, ako napríklad psoriázu, atopický ekzém, ochorenia prenášané sexuálnym stykom, mykotické infekcie, vrátane korektívnej dermatológie a bulóznej dermatózy. Klinika spolu so samotnou liečbou poskytuje svojim pacientom aj terapiu takmer všetkých dermatovenerologických diagnóz s výnimkou onkologických ochorení.

Súčasťou kliniky je Laserové centrum s moderným až nadštandartným vybavením, ktoré pozostáva z niekoľkých typov špeciálnych laserov: CO2 v spojení Erb lasera, IPL + diódový laser Polaris a IPL v kombinácii s RF Aurora laserom. Najnovšie UVA a UVB žiariče sú taktiež samozrejmosťou.

Centrum lekárskej kozmetiky ponúka svojim pacientom v rámci kozmetického ošetrenia nielen hlboké a základné čistenie pleti, ale aj odbornú masáž tváre, krku a dekoltu.

Čo sa týka programu omladenia a spomalenia procesu starnutia sa môžete objednať na korekciu estetických chýb, zmenšenie vrások na tvári prostredníctvom botulotoxínu, chemický píling a redukciu vstrebateľných výplňových látok.

Za pomoci lasera sa na dermatovenerologickej klinike vykoná fotorejuvenácia, odstraňovanie jaziev po akné, redukcia nadmerného ochlpenia, prípadne rozšírenie cievok na tvári a dolných končatinách. Pri práci využívajú dermatovenerológovia aj elektrickú ihlu, ktorá slúži na odstraňovanie nežiadúcich výrastkov na koži a nadmerného ochlpenia.

Okrem vyššie spomínaných zákrokov I. Dermatovenerologická klinika poskytuje aj ďalšie služby, ako redukciu potenia pod pazuchami a na dlaniach s využitím botulotoxínu, poradenstvo pre problémy s akné a centrum špecializujúce sa na ochorenia vlasov.

I.Dermatovenerologická klinika sa nachádza na adrese Mickiewiczova 13, 81369 Bratislava.

Obrázky (6)

Požiadajte: Laserové centrum - FNsP Bratislava - Nemocnica Staré Mesto o bližšie informácie ohľadom zákroku.
a odštartujte svoju veľkú zmenu!