Veľké dvorce

Sasanka
28. 7. 2014 · Posledná odpoveď: 29. 7. 2014

Ahojte. Mám 24 rokov a už dlho uvažujem nad plastickou operáciou. Veľkosť ani tvar pŕs meniť nechcem, len veľkosť dvorcov. Na pravej strane je väčší, má cez 7 cm a má nepravidelný tvar. Na ľavom je tiež dosť veľký. Vyzerá to naozaj zle :( Sú umiestnené na akoby spodku pŕs, akoby mi padali. Prsia tak pôsobia vyťahané a ovisnuté. Viete mi poradiť nejakého chirurga, ktorý robí len dvorce? Dá sa to vôbec aj bez úpravy celých pŕs?

Reklama

odpovede (4)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
Premium
ENVY klinika estetickej medicíny
3 adresy v Bratislavský kraj, Košický kraj... . 29. 7. 2014
Najlepšia odpoveď
Dobrý deň, Váš problém vieme vyriešiť chirurgicky a však je potrebné sa objednať na osobnú bezplatnú konzultáciu. S pozdravom klinika ENVY
Premium
MUDr. Dušan Guba PhD. MPH
Trnava . 29. 7. 2014
Prajeme Vam dobry den,
uprava dvorcov resp ich zmensenie je mozne. Prsniky je vsak nutne vidiet, a az potom zvolit vhodnu metodu ich korekcie. S pozdravom, dr.D.Guba,Odd.plast.chirurgie, ULK, Bratislava
MUDr. Marek Šipka
MUDr. Marek Šipka
Žiadne recenzie
28. 7. 2014
Dobrý den,
Ak by sme chceli upraviť dvorce-zmenšiť, zároveň by sme zdvihli aj prsniky. Je to možné zrealizovať aj v lokalnej anestezii. Záleží od stupňa ptózy a od toho sa odvíja aj rozsah a invazivita zákroku. Samozrejme je potrebné Vás vidieť.
Pozdravujem.
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Premium
Bratislava . 28. 7. 2014
Dobrý deň Sasanka,
dvorce je možné upraviť a zmenšiť rezom okolo nich. Samozrejme je nutná osobná konzultácia.
S pozdravom,
Dr. Fedeleš
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Zväčšenie pŕs
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 8. 11. 2019
Mastopexia
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 7. 6. 2022

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi