Opakovane zmensenie dvorcov

Emilia985880
Emilia985880
29. 1. 2022 · Posledná odpoveď: 7. 6. 2022

Dobrý deň. V decembri 2020 som podstúpila mastopexiu prsnikov, pri ktorej mi zmenšili dvorce na 4 cm (predtym cca 7-8 cm), už po 2 týždňoch, keď mi vyberali stehy boli dvorce natiahnute na pôvodnu velkosť, časom sa ešte natiahli na jednom prsníku skoro na 9 cm! Tak som na tej istej klinike po 3 mesiacoch od mastopexie podstúpila zmensenie dvorcov opäť na 4 cm, tentoraz to vydržalo dlhšie, ale po niekoľkých mesiacoch som bola opäť na veľkosti 6-7 cm aj s bonusom - veľke škaredé jazvy okolo dvorcov. Niekde na zahraničných fórach som čítala, že sa na to musi použiť nejaký špeciálny steh aby sa to nestalo a za druhé ze pri zmenšeni zo 7 na 4 cm to koža nevydrží a roztiahne sa a vzniknú jazvy. Presne to sa mi stalo. Ale ked pozerám premeny pred a po, tak u nikoho taky problém nevidim. Čo sa chcem spýtat je, či je tu nejaky skutočný odbornik, ktorý by bol schopný mi to znovu operovať (už nechcem ist na tu istu kliniku) tak, aby uz výsledok bol trvalý a hlavne pekný. Minula som na operacie kopec peňazí a moje prsia vyzerajú hrozne :( Prosim vyjadrite sa, ak možete pomôcť. Ďakujem.

Reklama

odpovede (2)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
Premium
2 adresy v Bratislavský kraj, Trnavský kraj... . 1. 3. 2022
Najlepšia odpoveď
Dobrý deň
Mrzí ma Váš problém, samozrejme, že tie dvorce sa dajú aj opätovne zredukovať na požadovanú veľkosť s veľmi vysokým % spoľahlivosti.
Ďakujem, S pozdravom, Dr.Ján Bumbera
Premium
Bratislava . 8. 6. 2022
dobry den,
poslite mi foto na moj email, hrudnik a detail dvorcov
viac po telefone alebo v ramci platenej konzultacie
dajte aj na seba tel. kontakt
s pozdravom
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Zmenšenie prsníkov
4 odpovede, najnovšia odpoveď: 20. 7. 2019
Mastopexia
4 odpovede, najnovšia odpoveď: 17. 10. 2013
Mastopexia
4 odpovede, najnovšia odpoveď: 29. 7. 2014
Zmenšenie prsníkov
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 22. 11. 2022
Mastopexia
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 19. 12. 2023
Zväčšenie pŕs
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 10. 10. 2019
Vaginoplastika
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 18. 9. 2013
Zväčšenie pŕs
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 30. 9. 2010
Labioplastika
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 19. 11. 2020
Labioplastika
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 16. 4. 2012

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi