Nerovnosti po operácii

Diana22
11. 10. 2010 · Posledná odpoveď: 3. 10. 2018

Dobrý deň som tri týždne po rhinoplastike a navrchu mam nos taky hrboľatý. Navrchu tesne pod kosťou kde sa začina chrupavka, tak na tej chrupavke mam asi 0,5 cm dlhý hrbolček. Je to vystupene možno 1-2 mm ale z profilu je to dosť vidno a trošku aj spredu. Myslíte žeby mi pomohlo stalačanie alebo prelepovanie? Nechcem zase aby som si viacej uškodila že mi tým stlačaním hrbolčeka napr. klesne nos. Na dotyk je ten hrbolček tvrdý. Ak by mi to do roka nezmizlo bolo by možne isť aj s takouto maličkosťou k inemu chirurgovi? K môjmu ísť nechcem. Platila by som celu sumu ako napr za úpravu mäkkej časti nosa? Ďakujem veľmi za odpoveď.

Reklama

odpovede (4)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
Klinika GHC Praha
Klinika GHC Praha
Žiadne recenzie
12. 10. 2010
Ještě jednou dobrý den,

pokud již nechcete navštívit svého operatéra, lze se samozřejmě obrátit na kterékoliv jiné pracoviště, kde Vás lékař prohlédne a dle toho stanoví cenu za případný výkon. Jak jsem již zmínila, na naší klinice je možné obrátit se na kteréhokoliv z našich zkušených plastických chirurgů, vstupní konzultace stojí 500,- Kč.

S přáním hezkého dne za Kliniku GHC

Markéta Koňaříková
Client Care Manager
Klinika GHC
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Dobry den,

Najlepsie riesenie pre Vas je znovu navstivit Vasho operatera. Ak k nemu uz nemate doveru, samozrejme Vas radi uvitame na nasej klinike.
Je potrebne, aby od povodnej operacie presiel aspon rok a potom sa daju robit dalsie upravy.
Co sa tyka ceny, musel by Vas vidiet lekar, ci by sa jednalo o plnu sumu.

pekny den
s pozdravom
Chirmed
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Premium
Banská Bystrica . 12. 10. 2010
Dobry den, robit uzavery 3 tyzdne po operacii je predcasne, aj ked v tejto dobe su este nerovnosti obvykle prekryte opuchom, ktory sa urcitu dobu este stupnuje a v tomto obdobi treba vykonavat tzv. lymfodrenazne tlakove masaze. Musim otvorene povedat, je neseriozne, ked si chirurg automaticky nepozve pacientku na kontrolu urcitu dobu od snatia dlahy na kontrolu, tymto totiz liecba a vsetko co suvisi s platbou za operaciu este nie je ukoncene.Mozno tam je aj nieco ine preco tam nechcete ist.
Kazdopadne 3 tyzdne od operacie sa este nezaoberajte reoperaciou a tym kde ju vykonat. Ked v buducnosti navstivite niekoho ineho, neda sa Vam pausalne odpovedat ako kto bude postupovat. Kazdy ma svoje riesenia a individualny pristup k reoperaciam. S pozdravom Dr. Cerven.
Klinika GHC Praha
Klinika GHC Praha
Žiadne recenzie
11. 10. 2010
Dobrý den,

děkujeme za Váš dotaz. Rozhodně nejvhodnější řešení je navštívit Vašeho operatéra, který přesně ví, jak operace probíhala a měl Vás také důkladně informovat o pooperační péči a následných tlakových masážích. Naši plastičtí chirurgové nedoporučují další operaci nosu dřív než 1 rok po původní operaci, neboť nos po tuto dobu "vyzrává". Na naší klinice jsou kontroly pro klienty s plastickým chirurgem po výkonu zdarma, nezávazná vstupní konzultaci stojí 500,- Kč. V případě zájmu je možné navštívit jiného lékaře, nejlepší je však opravdu vše probrat se svým operatérem v rámci pooperační kontroly.

S přáním hezkého dne za Kliniku GHC

Markéta Koňaříková
Client Care Manager
Klinika GHC
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi