Skúsený lekár pre rhinoplastiku

Mi123
16. 7. 2023 · Posledná odpoveď: 12. 12. 2023

Dobrý deň, hľadám skúseného a ľudsķého lekára, najlepšie z Košíc, so špecializáciou na rhinoplastiku, ktorý by mi pomohol k lepšiemu výsledku. Po dvoch operáciách nosa a jednej oprave je môj nos stále viditeľne vybočený doprava. Operácie som absolvovala na základe odporúčania z dôvodu rázštepu pery a podnebia. Naposledy bol nos operovaný pred 13 rokmi. Ak mi s tým nejaķý lekár dokáže aj reálne pomôcť vyrovnať ho a esteticky upraviť budem rada. Ďakujem

Reklama

odpovede (3)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
Premium
Banská Bystrica . 12. 12. 2023
dobrý deň,
operácia porazštepového nosa patrí medzi najkomplikovanejšie zákroky v spektre rinoplastík, je potrebná superšpecializácia. Zákrok je komplexný a vyžaduje intervenciu na vonkajších aj vnútorných štruktúrach nosa. Náročnosť zvyšuje aj fakt, že ide o revíznu operáciu. Je nutné podrobné vyšetrenie a navrh strategie.
S pozdravom
M.Kováč, ORL klinika s.r.o.
WhatsApp
Scarlett Clinic
Košice . 18. 7. 2023
Dobrý deň prajeme. K nám chodí operovať nos doktor Jurášek. V prípade záujmu zabezpečíme bezplatnú konzultáciu.
Scarlett Clinic
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Premium
Poprad . 18. 7. 2023
Dobrý deň,
Naša pani doktorka vykonáva tento typ operácie. Ak máte záujem o konzultáciu môžete sa nám ozvať telefonicky alebo emailom. Pani doktorka Vás vyšetrí a vysvetlí Vám prípadné možnosti ako by sa Vám dalo pomôcť.
S pozdravom, Aurel clinic.
WhatsApp
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Rhinoplastika
Žiadne odpovede
Nadmerné potenie
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 1. 4. 2023
Rhinoplastika
4 odpovede, najnovšia odpoveď: 4. 1. 2022
Rhinoplastika
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 7. 8. 2013
Rhinoplastika
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 11. 5. 2022
Rhinoplastika
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 30. 9. 2014
Mastopexia
4 odpovede, najnovšia odpoveď: 21. 11. 2018
Rhinoplastika
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 20. 12. 2022
Rhinoplastika
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 11. 9. 2020
Rhinoplastika
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 26. 11. 2020

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi