Asymetria prsných dvorcov

Veronika836273
Veronika836273
7. 10. 2019 · Posledná odpoveď: 10. 10. 2019

Dobry den som pol roka po operacii. 350ml vysoky profil anatomicke.

Rada by som vedela nazor inych doktorov.

Je mozne aby sa nejakym sposobom upravili dvorce a boli sumerne?

Taktiez jeden prsnik je pekny tvarovo a druhy mensi a taky zdeformovany (mam totizto prepadnuty hrudnik na tej jednej strane). Je mozne aby som raz po reoperacii mala prsia sumerne?

Plus ten mensi prsnik z vnutornej strany mam velmi hrckaty. Ked si dam normalnu podprsenku boli ma a hrcky vystupia nohor a mam pocit ze su aj viditelne?

Ked prsne svaly napnem tak ten mensi je dost zdeformovany....

Samozrejme som objednana na kontrolu ale rada si vypocujem nazor aj inych odbornikov....

Dakujem

Reklama

odpovede (2)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
Premium
2 adresy v Bratislavský kraj, Trnavský kraj... . 8. 10. 2019
Najlepšia odpoveď
Dobrý deň  Ja vidím problémy niekde úplne inde, je to ťažké komentovať na základe 1 foto v predo-zadnej projekcii, bolo by to na dosť dlhú debatu a je na to potrebná osobná konzultácia ev.minimálne viac foto a viac informácií /predoperačný stav prsníkov/asymetria, prepadnutý hrudník/pectus excavatum ? predoperačne/ aké prepadnutie ? viac vpravo alebo v strede ?, momentálne Váš najväčší problém je synmastia/spojenie prsníkov v strede, animačná deformita vpravo, samozrejme asymetria bradaviek a dvorcov, asymetria dolných pólov a mierna asymetria inframammárnych rýh. Samozrejme veci sa dajú zlepšiť a symetralizovať reoperáciou-ami, ale Váš problém sa zdá byť dosť komplexný a je ťažké sa k tomu takto viac kompetentne vyjadriť. Určite skúste pomoc najprv u Vášho pôvodného operatéra.
WhatsApp
Dobrý deň,
veci sa dajú zlepšiť reoperáciou. Odporúčam Vám osobnú konzultáciu. Neváhajte se objednať na

S pozdravem
MUDr. Jozef Fedeleš, Ph.D.
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Zmenšenie prsníkov
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 22. 11. 2022
Mastopexia
4 odpovede, najnovšia odpoveď: 17. 10. 2013
Mastopexia
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 19. 12. 2023
Mastopexia
4 odpovede, najnovšia odpoveď: 29. 7. 2014
Zmenšenie prsníkov
4 odpovede, najnovšia odpoveď: 20. 7. 2019
Mastopexia
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 7. 6. 2022
Zväčšenie pŕs
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 6. 12. 2017
Blefaroplastika
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 11. 5. 2022
Zväčšenie pŕs
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 30. 9. 2010
Zväčšenie pŕs
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 11. 10. 2010

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi