Necitlivosť bradaviek a dvorcov po augmentácii

Glossyy
24. 9. 2010 · Posledná odpoveď: 30. 9. 2010

Dobrý deň, dovoľujem si touto požiadať o radu odborníkov. Som presne 1rok po augumentácii. Pred zákrokom som mala prsia citlivé, avšak po ňom zlepšenie nenastalo ani po roku. Spodná časť prsníkov je takmer necitlivá na dotyk (pocit akoby pri lokál. anest.), bradavky a dvorce na dotyk citlivé len slabo, na chlad vôbec. Ľadové ruky vôbec necítim, pritom hneď vedľa dvorca a na vrchnej časti pŕs áno. Rez mám spodnou časťou dvorca. OTÁZKA: mám ešte dúfať v postupné zlepšenie, alebo boli operáciou nervové zakončenia nezvratne poškodené? Musím priznať, že mi citlivosť na dotyk a vzruchy veľmi chýba z dôvodov, kt. verím, že nemusím vysvetľovať, pred operáciou to bolo pre môj intímny život dosť dôležité... Masáže odporúčané lekárom som dodržiavala, po pár mesiacooch-priznávam-prestala. ĎAKUJEM vopred za názory..

Reklama

odpovede (2)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
Premium
Banská Bystrica . 30. 9. 2010
Dobry de. Pacientky by si mal operater aj tak lx rocne objednavat na kontrolu a je na nich, ci to dodrziavaju. Myslim si, ze po 1 roku od operacie je stav nemenny, do 1 roku bolo mozne pocitat s urcitym zlepsenim a myslim, ze pri konzultacii aj u ineho lekara sa nezisti nic podstatne. Takato zalezitost je pri implantatoch popisovana, avsak len v mensom rozsahu- pasovite a pod, co nie chybou lekara, ovsem ked sa operuje setrne. Roziko znizenej ctlivosti dvorcov pri reze okolo nich a podla rozsahu operacie moze byt vyssie. S pozdravom Dr. Cerven.
Klinika GHC Praha
Klinika GHC Praha
Žiadne recenzie
24. 9. 2010
Dobrý den,

nejvhodnější bude navštívit Vašeho operatéra a v rámci kontroly s ním tento stav prokonzultovat. Také můžete přijít k některému z našich zkušených plastických chirurgů, který osobně zhodnotit stav a rád Vám poradí. Konzultace stojí 500,- Kč a nejbližší termín Vám mohu nabídnout již 7.10. v 9:50 u MUDr. Krejči. Přejeme Vám co nejrychlejší zlepšení Vašeho stavu.

S přáním hezkého dne za Kliniku GHC

Markéta Koňaříková
Client Care Manager
Klinika GHC
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Zväčšenie pŕs
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 9. 2. 2018
Zväčšenie pŕs
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 24. 10. 2011
Odstránenie znamienok
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 30. 10. 2017
Gynekomastia
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 27. 2. 2012
Mastopexia
4 odpovede, najnovšia odpoveď: 29. 7. 2014
Mastopexia
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 19. 12. 2023
Zmenšenie prsníkov
4 odpovede, najnovšia odpoveď: 20. 7. 2019
Mastopexia
4 odpovede, najnovšia odpoveď: 17. 10. 2013
Zmenšenie prsníkov
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 22. 11. 2022
Mastopexia
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 7. 6. 2022

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi