Zmenšenie prsných dvorcov

maja85
9. 10. 2013 · Posledná odpoveď: 17. 10. 2013

Dobry den. Som v tejto teme uplny novacik ale uz velmi dlho uvazujem o zmenseni prsnych dvorcov. S tvarom aj velkostou prsnikov som spokojna, ale vadi mi velkost prsnych dvorcov. Citala som rozne clanky a diskusie a v niektorych pripadoch sa dvorce opat zvacsili. Da sa tomu nejakym sposobom zabranit? A co sa tyka jaziev, su viditelne? (je mi jasne ze hojenie zaberie urcity cas, ale aj tak by som nerada mala zjazvene prsia). Ak by ste niekto mali fotky pred a po pomohlo by mi to urcite v mojom rozhodnuti. zatial dakujem velmi pekne za odpoved p.s. na internete som videla uzasne fotky a video jednej kliniky z Anglicka, kde je tato operacia bezna. Nadchla ma predovsetkym metoda ktoru chirurg vyuziva na to aby znovu nedoslo k zvacseniu dvorcov: http://www.youtube.com/watch?v=Ayt0PcrBRdE

Reklama

odpovede (4)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
MUDr. Viliam Jurášek
MUDr. Viliam Jurášek
17. 10. 2013
Dobrý deň. Dôležité je použitie šicieho materiálu (drahého), ktorý do veľkej miery zabráni jednak roztiahnutiu jazvičky alebo i spätného rozšírenia dvorca, zväčša u hmotnostne väčších prsníkov. Jedná sa o vstrebateľný zadrhávací steh s protismernými zúbkami. Takým je napr. Quill od firmy Angiotech. (Žiaľ ku nám sa nedováža) . Dr. Jurášek, Porta Med s.r.o.
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Premium
ESSUR Clinic
Banská Bystrica . 10. 10. 2013
Dobrý deň

Na našej klinike robíme daný výkon bežne v lokálnej anestéze. Výsledky sú vynikajúce.Viac o našej klinike aj o výkonoch ktoré robíme

S pozdravom Kubeková - sestra Essur Clinic
Premium
MUDr. Dušan Guba PhD. MPH
Trnava . 10. 10. 2013
Prajeme Vam dobry den
uprava prsnikov a ich dvorcov je i v nasich koncinach vykon velmi casty. Je vsak nutne zvazit, aka metodika je na ten ktory typ najvhodnejsia. Okolo dvorcove redukcie
( upravy) a stalost tvaru dvora je zabezpecovana najma vnutornym stehom( stehmi). Vzhlad a charakter jaziev je vsak individualny. S pozdravom, dr.D.Guba,ULK, Bratislava.
Premium
MUDr. Vlastibor Minarovjech MHA
Bratislava . 10. 10. 2013
Dobry den.
Redukcia dvorcov sa robi na Slovensku velmi davno. Je len samozrejme ze po takomto zakroku ostava vacsia alebo mensia jazvicka okolo dvorca a to aj v Anglicku. Zalezi na tom , okrem ineho ,kolko je treba redukovat. Dnes sa na to pouziva , cirkularny samozdrhovaci steh , ktory sa nevybera , takze nedochadza k roztiahnutiu jazvy.
S pozdravom
WhatsApp
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Zmenšenie prsníkov
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 22. 11. 2022
Zmenšenie prsníkov
4 odpovede, najnovšia odpoveď: 20. 7. 2019
Mastopexia
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 19. 12. 2023
Mastopexia
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 7. 6. 2022
Zväčšenie pŕs
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 10. 10. 2019
Mastopexia
4 odpovede, najnovšia odpoveď: 29. 7. 2014
Zväčšenie pŕs
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 6. 12. 2017
Vaginoplastika
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 18. 9. 2013
Zväčšenie pŕs
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 30. 9. 2010
Zväčšenie pŕs
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 11. 10. 2010

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi