Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

15. 6. 2023 · Aktualizácia: 10. 10. 2023

Endolift - laser lifting tváre

Stojí to za to

O lekárovi

Bratislava
Hodnotenie:
Pre Dr. Kevickú som sa rozhodla na základe recenzii a hodnotenia. Osobne ma presvedčil jej prístup ,ako pristupovala k môjmu problému a snažila sa mi všetko vysvetliť, aby som sa nebála a porozumela ošetreniu Endolift .
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Ďakujem za krajší pohľad do zrkadla !

Veľmi dlho som uvažovala nad liftingom mojej tváre. Roky pribúdajú a pri pohľade do zrkadla som už videla pokles , ktorý ma trápil asi najviac . Bojím sa krvy , ihiel a rezania, nevedela som si to vôbec ani len predstaviť nejaký chirurgický zákrok . Zverila som sa do rúk Dr. Kevickej v eveclinic a podstúpila som Laserový Lifting tváre Endolift. Musím povedať, že som sa bála či to nebude bolieť a samozrejme, aký bude výsledok !

Celá procedúra prebehla v poriadku, robí sa to len v lok. anestézii bez skalpela nič som necítila a po zákroku som išla hneď domov.
Pár dní po zákroku som mala mierny opuch tváre ,ale to sa dalo vydržať, ja som mala zákrok vo štvrtok takže kým som išla do práce v pondelok nebolo na mne už nič vidieť .

Dr. Kevická odviedli ste naozaj skvelú prácu ! Rozdiel vidím hlavne na spodnej sánke a plnšie zdvihnuté líčka a taktiež aj pod očami a vrchné viečka, proste celá tvár sa vypla a niekde ten laser zničil aj podkožný tuk - prikladám aj fotografie, ktoré hovoria za všetko.
Ja som veľmi spokojná . Ďakujem Danka

1

Komentár (1)

Wau, vysledok po je ohromujuci. Mozem sa opytat, ci efekt este stale pretrvava? Odporucili by ste zakrok aj s odstupom casu? Aka bola prosim vysledna suma? Dakujem velmi pekne za odpoved:)
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?
Odpovedať
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama
Niťový lifting

Mám 42 rokov a moja tvár pred nedávnom nebola to čo za mladi. Mám prácu, ktorá si vyžaduje, aby som vyzerala reprezentatívne. Čítala som o kadejakých omladzujúcich zákrokoch, rozhodla som sa ale pre niťový lifting. Jednak z dôvodu, že sa jedná...

Čítať ďalej
facelift s operáciou viečok

Pred týždňom som podstúpila operáciu faceliftingu a operáciu spodných viečok. Srdečne odporúčam každej žene, ktorá uvažuje o takomto zákroku. V lete som podstúpila u pána Dr. Zdenka Zamboja operáciu horných viečok spolu s brow liftom. Už vtedy...

Čítať ďalej
vyzerám veľmi dobre

Dobrý deň, pána doktora Pikulu veľmi odporúčam, robil mi pred rokom dolný facelift,pretože sa mi objavili na tvári prvé ochabnutia , ktoré nevyrieši ani sľubovaná radifrekvencia.Tak som sa teda po absolvovaní niekoľkých kozmetických ošetrení...

Čítať ďalej

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.