Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

15. 6. 2023 · Aktualizácia: 10. 10. 2023

Endolift - laser lifting tváre

Stojí to za to
140294
140295

Hodnotenie DanielaDanka:

Pre Dr. Kevickú som sa rozhodla na základe recenzii a hodnotenia. Osobne ma presvedčil jej prístup ,ako pristupovala k môjmu problému a snažila sa mi všetko vysvetliť, aby som sa nebála a porozumela ošetreniu Endolift .

Ďakujem za krajší pohľad do zrkadla !

Veľmi dlho som uvažovala nad liftingom mojej tváre. Roky pribúdajú a pri pohľade do zrkadla som už videla pokles , ktorý ma trápil asi najviac . Bojím sa krvy , ihiel a rezania, nevedela som si to vôbec ani len predstaviť nejaký chirurgický zákrok . Zverila som sa do rúk Dr. Kevickej v eveclinic a podstúpila som Laserový Lifting tváre Endolift. Musím povedať, že som sa bála či to nebude bolieť a samozrejme, aký bude výsledok !

Celá procedúra prebehla v poriadku, robí sa to len v lok. anestézii bez skalpela nič som necítila a po zákroku som išla hneď domov.
Pár dní po zákroku som mala mierny opuch tváre ,ale to sa dalo vydržať, ja som mala zákrok vo štvrtok takže kým som išla do práce v pondelok nebolo na mne už nič vidieť .

Dr. Kevická odviedli ste naozaj skvelú prácu ! Rozdiel vidím hlavne na spodnej sánke a plnšie zdvihnuté líčka a taktiež aj pod očami a vrchné viečka, proste celá tvár sa vypla a niekde ten laser zničil aj podkožný tuk - prikladám aj fotografie, ktoré hovoria za všetko.
Ja som veľmi spokojná . Ďakujem Danka

1

Komentár (1)

Wau, vysledok po je ohromujuci. Mozem sa opytat, ci efekt este stale pretrvava? Odporucili by ste zakrok aj s odstupom casu? Aka bola prosim vysledna suma? Dakujem velmi pekne za odpoved:)
Odpovedať

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.