MUDr. Veronika Bohunčáková

MUDr. Veronika Bohunčáková

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Nevädzová 6, Bratislava, Bratislavský kraj
MUDr. Veronika Bohunčáková
MUDr. Veronika Bohunčáková
Žiadne recenzie

Informácie

MUDr. Veronika Bohunčáková rod. Ďurčanská sa v roku 2008 stala úspešnou absolventkou študijného odboru všeobecné lekárstvo. Počas štúdia absolvovala viaceré praxe na jednotlivých oddeleniach, z ktorých ju najviac zaujala dermatológia. Z tohto dôvodu sa jej prvým pracoviskom stala 1. dermatovenerologická klinika FN sv. Anny v Brne. Po dvoch rokoch sa rozhodla svoje skúsenosti odovzdávať aj ďalším študentom na Lekárskej fakulte Masarykovej univerzity, kde zastávala pozíciu odbornej asistentky.

Jedným z úspechov MUDr. Bohunčákovej je absolvovanie nielen predatestačného vzdelávania, ale aj zisk titulu Ph.D. z oblasti dermatovenerológie. Za zmienku rozhodne stojí aj veľké množstvo certifikátov a licencií vzťahujúcich sa predovšetkým na aplikáciu rôznych výplňových materiálov. Svoj obzor vedomostí si však rozširuje aj účasťou na medzinárodných podujatiach združujúcich špičkových dermatovenerológov či už vo Verone, Ríme, alebo Štokholme.

Od roku 2014 pracuje MUDr. Bohunčáková ako lekárka v súkromnom DERMACENTRE, kde má na starosti široké portfólio dermatologických zákrokov. Jedným z nich, obzvlášť výnimočným najmä z bezpečnostného hľadiska je Primelifting za pomoci absorbovateľných mezonití. Ich úloha spočíva vo vypnutí pokožky v oblasti tváre, vďaka čomu dochádza k redukcií vrások a celkovému dojmu omladenia. Samozrejme, metóda PrimeLifting sa môže aplikovať aj na ďalšie časti tela, ako krk, stehná, zadok, prsia, prípadne boky, v závislosti od problému a požiadavky klienta. Hlavnými benefitmi tohto zákroku je okamžitý a výborne viditeľný výsledok, minimálna bolesť a dlhodobý účinok, približne 2 roky.

Zjemnenie vrások, jaziev, obnovenie pružnosti pokožky a liečbu nadmerného vypadávania vlasov ponúka ďalšia z rady moderných a pokrokových liečebných metód RIGENERA. Zakladá sa na pozitívnych účinkoch kmeňových buniek, ktoré sú schopné aktivovať regeneráciu zostarnutých tkanív.

MUDr. Bohunčáková pracuje v DERMACENTRE, ktoré sídli v Nitre, v OC Mlyny.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Hlavné zákroky

Dermatológia

Estetická medicína

Obrázky (2)

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.