MUDr. Igor Homola Ph.D.

MUDr. Igor Homola Ph.D.

(2 Recenzie)·100% odporúča
Ohodnotiť
Kollárova 2, Martin, Žilinský kraj
MUDr. Igor Homola Ph.D.
MUDr. Igor Homola Ph.D.
(2 Recenzie)·100% odporúča

Informácie

MUDr. Igor Homola Ph.D. je špecialista v oblasti plastickej a estetickej medicíny pracujúci na súkromnej klinike Eurodent MEDIMA v Martine. Jeho profesnou náplňou sú hlavne zákroky plastickej chirurgie. Vďaka svojim bohatým skúsenostiam a dlhoročnej praxi patrí MUDr. Igor Homola Ph.D. medzi najskúsenejších plastických chirurgov na Slovensku. Vykonáva všetky druhy zákrokov a je vyhľadávaný nielen domácimi, ale aj zahraničnými pacientmi.

Doktor MUDr. Igor Homola Ph.D. má bohaté skúsenosti z plastickej a estetickej chirurgie. Má široký záber pôsobnosti a vykonáva takmer všetky úkony, ktoré sú s touto oblasťou spojené. Medzi tie najčastejšie patria operácie očných viečok, liposukcia, zväčšenie prsníkov, odstránenie znamienok a kožných derivátov či operácie nosí a uší alebo facelifting. Pri jednotlivých prípadoch dôležitú úlohu zohráva predovšetkým dôkladné vyšetrenie, ktoré je základom pre poznanie prípadu a špecifických potrieb pacientov. Na základe konzultácií s pacientom, ale aj ďalšími odborníkmi sa zostavuje podoba celého zákroku tak, aby priniesla požadovaný efekt a úžitok.

Zákroky sú vykonávané formou jednodňovej alebo viacdňovej formy. Na žiadosť klienta sa dajú vykonávať aj v celkovej anestéze. MUDr. Igor Homola Ph.D. používa pri výkone svojej práce tie najmodernejšie postupy a techniky. Pravidelne sa zúčastňuje školení a seminárov, ktoré mu pomáhajú neustále rozširovať svoje schopnosti v odbore plastickej chirurgie. Vďaka neustálemu vzdelávaniu majú pacienti záruku, že ich operácia prebehne na základe zvoleného postupu, ktorý najlepšie vyrieši daný estetický alebo zdravotný problém.

Lekári z kliniky eurodent MEDIMA od roku 2000, kedy klinika vznikla, už ošetrili tisícky pacientov zo Slovenska i zahraničia. Ročne ošetria v priemere viac ako 5000 pacientov, ktorých sa stará tím 4 doktorov – stomatológov, 1 plastický chirurg, 1 anesteziológ a 5 sestričiek. Ambulanciu eurodent MEDIMA nájdete v Martine, na ulici Priehradka 20. Súčasťou zariadenia je oddelenie zubnej techniky, vďaka ktorému nie je eurodent závislý na externých dodávateľoch, a všetky výkony je tak možné vykonávať priamo v ambulancii.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Recenzie (2)

5.0
2 Recenzie · 100% odporúča
Blefaroplastika

Bola som na operačnom zákroku u MUDr. Igora Homolu. Je to lekár-odborník s citlivým a profesionálnym prístupom v spolupráci so sestričkami. Som veľmi spokojná. Ďakujem. Veľmi. 👌 Mariana

Rekonštrukcia prsníka

Rekonstrukcia a zvatsenie prsníkov - MUDr. Igor Homola Ph.D.

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Skutočné príbehy (2)

Odstávajúce uši (35 rokov)

Dobry den.mam odstavajuce usi,lave ucho mi viac odtava ako prave,chcem ist na operaciu usi co najskr pretoze v aprili ideme na svadbu,ale mam 3mesacne babatko ktore stale kojim,nebude to mat nijaky vpliv na to?nebude ma to po zakroku dlho boliet?bude...

Čítať ďalej

Obrázky (1)

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.