ReDerm, s.r.o.

ReDerm, s.r.o.

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Levočská 1, Stará Ľubovňa, Prešovský kraj
ReDerm, s.r.o.
ReDerm, s.r.o.
Žiadne recenzie

Informácie

ReDerm – súkromné Dermatoestetické a laserové centrum poskytuje kvalitné služby pacientom nielen z okolia Starej Ľubovne, ale aj ďalších slovenských miest. Za vznikom tohto centra stojí uznávaná dermatologička MUDr. Zuzana Repková. Vrátane mimoriadne ľudského prístupu ku každému pacientovi sa môže pochváliť aj mnohými certifikátmi, ktoré sa týkajú tak práce s frakčným laserom, ako aj injekčnej lipolýzy či karbondyoxidovej terapie.

Hlavným tromfom ReDerm centra MUDr. Repkovej je kvalitné prístrojové vybavenie, vrátane špičkových laserov, ktoré sú v súčasnosti nevyhnutným predpokladom úspešnej liečby viacerých kožných ochorení. Celkovú atmosféru dôvery a pocitu bezpečia dotvára moderne zariadený interiér a milé, vždy nápomocné zdravotné sestry.

Dermatoestetické a laserové centrum poskytuje pacientom zákroky z dvoch oblastí: estetickej medicíny a dermatológie. K prvej skupine estetických operácií patrí odstránenie jaziev, tetovaní, pigmentových škvŕn, cievok, ošetrenia strií a taktiež aj trvalá epilácia. Práve tá je veľmi vyhľadávaným zákrokom ReDerm centra najmä preto, že sa vykonáva za pomoci najvýkonnejšieho epilačného lasera CLARITY, ktorý nesie prívlastok aj prvého lasera tohto druhu tak na Slovensku, ako aj v Českej republike. K jeho hlavným výhodám v porovnaní s konkurenčnými lasermi patrí dvojitá vlnová dĺžka, vďaka čomu je možné nastavenie parametrov s dôrazom na individuálne potreby pacienta. Navyše disponuje zabudovaným hybridným chladením, ktoré minimalizuje bolesť počas celého zákroku.

Druhú skupinu predstavujú dermatologické zákroky odstránenie materských znamienok, liečba ochorení kože dolných končatín, prípadne nadmerného vypadávania vlasov. Špecifickým typom liečby taktiež spadajúcej do tejto kategórie je liečba pleti prostredníctvom diódového svetla, ktoré ma priaznivé účinky nielen na hydratáciu a regeneráciu pleti, ale pomáha aj odstrániť akné či urýchliť hojenie jaziev.

ReDerm sa nachádza v Starej Ľubovni, na ul. Duklianskych hrdinov č. 37.                           

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Hlavné zákroky

Skutočné príbehy (1)

Obrázky (2)

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.