Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

0 komentárov

Výplň pier a prvá návšteva u pani doktorky

Pacient: Dan127

Realizoval/a: MUDr. Nikola Tokárová v: Bratislava
MUDr. Nikola Tokárová

Zákrok: stojí to za to

Informuje: Dan127. 96% pacientov uviedlo, že to stálo za to.

Hodnotenie od: Dan127 o: MUDr. Nikola Tokárová

5.0

U pani doktorky som bola prvý krát na výplní pier. Na moje prekvapenie bol zákrok takmer bezbolestný. Absolvovala som výplň pier na inej klinike a dosť som si vytrpela. Pani doktorka je šikovná a ide z nej dobrá energia. Som spokojná a určite sa k nej ešte vrátim.

16. 3. 2026 · Aktualizácia: 16. 3. 2026

Úplne náhodne som natrafila na pani doktorku, bola to moja prvá návšteva.Pani doktorka previedla zákrok takmer bezbolestne, z čoho som bola veľmi milo prekvapená. Lebo som mala skúsenosť bolestivú pri návšteve inej kliniky. Príjemná komunikácia a dobrá energia z nej vyžarovala. Určite sa ešte vrátim, keď budem potrebovať.

0

Komentárov (0)

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama

Podobné príbehy

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.

Estetika