Nemala som žiadne modriny

Anna53
Anna53

Facelifting som podstúpila 9.3.2015. Operácia prebehla veľmi dobre. Nemala som žiadne modriny, iba opuch, ktorý po týždni začal ustupovať. Už po dvoch týždňoch to bolo veľmi dobré .Bola so na kontrole. Teraz je 6 týždňov po operácii a som veľmi spokojná. Tvár je pekne omladená. Má 61 rokov a som so sebou veľmi spokojná. Vrelo doporučujem MUDR.Zdenka Zamboja a jeho kliniku v Trnave. Pohovor s ním a jeho jednanie je veľmi príjemné. Ak sa rozhodnem ešte pre spodné viečka, tak len u neho. Chcem mu touto cestou z celého srdca poďakovať a taktiež jeho personálu. Ďakujem.

Zobraziť príspevky6 Skryť príspevky6
simona

CCHcela by som sa Vas opytat,ako a cim ste si osetrovali jazvy po zakroku,ci su este velmi viditelne.Za odpoved vopred dakujem.

Zobraziť odpoveď 5
Anna53
Anna53

Jazvy po dllžke ucha nie je vôbec skoro vidieť, ale oblúčiky okolo vlasov vidieť viac. Dá sa to ale zamaskovať krycím krémom alebo pristrihnúť trochu vlasy. Češem si vlasy vzadu do spony a je to okej. Ked nikto zo známych nevie o operácii...tak si to nikto neobzerá. Tvár je pekne vyhladená, obišli sme CHor., používala som filt.50 a bola pod slnečníkom. Používam nechtík., arnikovu a tea tree oil masť- bylinné masti.

Odpoveď na Anna53
simona

Dakujem velmi pekne za odpoved a zaroven za povzbudenie,ze sa nemusim obavat reakcie okolia na jazvy,kedze tie nie su az take napadne..Prajem vsetko dobre.

Odpoveď na simona
Anna53
Anna53

FOTO po zákroku 27.7.15

Odpoveď na Anna53
Jana

Zdravím, vyzerá to veľmi dobre. Mohla by som sa ešte spýtať na celkovú cenu? Bola ste v celkovej či lokalnej anestéze? Ďakujem, Jana

Odpoveď na Jana
Anna53
Anna53

Cena ako má v napísané na nete a bola to lokálka 3 hod. Nič so necítila.

Recenzie lekára

Celkové hodnotenie
Prístup lekára k pacientovi
Poskytnutie odpovedí na moje otázky
Čas, ktorý lekár so mnou strávil
Kontrola po zákroku
Rýchlosť reakcie pri telefonickej alebo e-mailovej komunikácii
Profesionalita a ochota personálu
Doba čakania

Súvisiace skúsenosti

Stojí to za to     

Pred týždňom som podstúpila operáciu faceliftingu a operáciu spodných viečok. Srdečne odporúčam každej žene, ktorá uvažuje o takomto zákroku. V lete som podstúpila u pána Dr. Zdenka Zamboja operáciu horných viečok spolu ... Viac 

7 Páči sa mi to   8 Komentárov  
Odborníci vo vašom okolí