Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

22. 4. 2015 · Aktualizácia: 28. 7. 2015

Nemala som žiadne modriny

Stojí to za to

O lekárovi

Hodnotenie:
Nemala som žiadne modriny
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Facelifting som podstúpila 9.3.2015. Operácia prebehla veľmi dobre. Nemala som žiadne modriny, iba opuch, ktorý po týždni začal ustupovať. Už po dvoch týždňoch to bolo veľmi dobré .Bola so na kontrole. Teraz je 6 týždňov po operácii a som veľmi spokojná. Tvár je pekne omladená. Má 61 rokov a som so sebou veľmi spokojná. Vrelo doporučujem MUDR.Zdenka Zamboja a jeho kliniku v Trnave. Pohovor s ním a jeho jednanie je veľmi príjemné. Ak sa rozhodnem ešte pre spodné viečka, tak len u neho. Chcem mu touto cestou z celého srdca poďakovať a taktiež jeho personálu. Ďakujem.

6

Komentárov (6)

CCHcela by som sa Vas opytat,ako a cim ste si osetrovali jazvy po zakroku,ci su este velmi viditelne.Za odpoved vopred dakujem.
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?
Odpovedať
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama
face lifting

na túto Mudr. by som najradšej zabudla, ale nedá sa, každý deň keď sa pozriem do zrkadla po absolvovaní FL u nej , ju mi pripomína môj krk , skoro necitlivé líca, zle privierajúce oko , rozdielný výzor ušných lalokov, lalok pod bradou, príliš...

Čítať ďalej

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.