Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

1 príspevok · Zhrnutie príbehu:

Mám sen, plastiku uší

Nedôveryhodný výsledok

O lekárovi

Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Dobrý deň prajem.Volám sa Oľga a mám sen,cieľ,plastiku uší.Chcem aby sa to splnilo,by som sa chcela dozvedieť menšie zákroky,ako to celé funguje.Uchádzam sa v zahraničí,ale napriek tomu chcem aby sa to splnilo.Najskôr až v septembri cestujem domov na niekoľko dní... Za odpoveď Vám vopred ďakujem. S pozdravom Oľga

2

Komentáre (2)

Dobrý deň, ako dlho už uvažujete nad operáciou uší? Odkiaľ budete za operáciou cestovať? S pozdravom, Jana
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?
Odpovedať
Dobrý deņ.Zhruba už tri roky.Bohužiaľ som si to nemohla dovoliť finančne.Ale kedže som začala robiť v zahraničí,tak si to môžem dovoliť.V Nemecku pracujem.Na operáciu by som cestovala z domova,z Kolárova v septembri keď idem domov asi na týżdeň. Ak sa podarí tak na víkend ďalší sa ide dimov,by som mohla isť na konzultáciu,ak nie tak pošlem doktorovi Fedelešovi,fotky,ako mi písal.

S mpozdravbom

Oľga
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?
Odpovedať
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama
Chcela by som plastiku uší
Dobrý deň.Problém,situácia znie tak,že by som chcela plastiku uší,momentálne sa uchádzam v Nemecku,najskôr v septembri na niekoľko dní pôjdem domov.Či by sa dalo nejako vyriešiť túto situáciu. Veľmi pekne ďakujem. S pozdravom Oľga C.
Operácia odstávajúcich ušníc

Dobrý deň, minulý rok v novembri som podstúpila operáciu odstávajúcich ušníc. Mudr. Očenáš spolu so sestričkou predviedli bezchybnú prácu. Operácia prebehla bez komplikácií a výsledok je úžasný! Ďakujem im za môj splnený sen a viem, že pri...

Čítať ďalej

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.