MUDr. Gabriel Marsal

MUDr. Gabriel Marsal

(1 Recenzia) ·100% odporúča
Ohodnotiť
Ružinovská 10, Bratislava, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Odpovedá za viac ako 72 hodín
MUDr. Gabriel Marsal
MUDr. Gabriel Marsal
(1 Recenzia) ·100% odporúča

Informácie

  • 1012 návštev profilu

MUDr. Gabriel Marsal je renomovaný chirurg pôsobiaci na klinike PROCHIRURGIA v Bratislave. Doktor Marsal je poprepredný plastický chirurg, ktorý má bohaté skúsenosti. Spolupracuje s ďalšími odborníkmi na plastickú a estetickú chirurgiu. Veľkou výhodou je predovšetkým jeho osobitý prístup, v ktorom sa snaží zohľadniť všetky priania a požiadavky klientov so špecifickým ohľadom na jedinečnosť každého prípadu.

Medzi najčastejšie zákroky, ktoré môžete u MUDr. Gabriela Marsala podstúpiť, patria plastické chirurgické úkony. Patrí medzi ne transplantácia vlasov, operácia nosa, odstraňovanie vrások pomocou botulotoxínu, zväčšenie prsníkov či operácia pier. V ambulancii pána doktora je taktiež možné podstúpiť jednodňové zákroky, ktoré si nevyžadujú hospitalizáciu pacienta. Práve tieto úkony patria medzi tie najžiadanejšie, ktoré sú v širokom portfóliu MUDr. Gabriela Marsala.

Injekčné výplne a aplikácia botulotoxínu si našli u klientov veľkú obľubu. Tí oceňujú predovšetkým odborný prístup a výborné okamžité výsledky, ktoré je možné dosiahnuť po aplikácii. Zároveň si táto metóda nevyžaduje hospitalizácia a zaobíde sa bez rezných rán a jaziev. Preto sa môže pacient okamžite znava bez problémov vrátiť do bežného života. Botulotoxín je zároveň látka, ktorá ma široké využitie a dá sa aplikovať na rôzne miesta pokožky tváre a tela.

Centrum jednodňovej chirurgie PROCHIRURGIA založil v roku 2002 Doc. MUDr. Radomír Kokavec, PhD., MBA, FEBOPRAS. Základom centra bola jedna ambulancia, operačná sála a špeciálna miestnosť na prípravu pred zákrokmi.

Počas 11. rokov fungovania centrum napredovalo natoľko, že sa v súčasnosti radí do skupiny najväčších súkromných zariadení jednodňovej starostlivosti. Jeho súčasťou sú dve operačné sály s prívlastkom SUPRASEPTICKÉ, čo znamená, že z hľadiska hygien spĺňajú tie najprísnejšie európske normy týkajúce sa tak transplantačných, ako aj popáleninových, vnútroočných a neurochirurgických zákrokov. Navyše disponujú špičkovým vybavením, ktoré môže pokojne konkurovať prestížnym zahraničným klinikám.

Recenzie (1)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča
Požiadajte: MUDr. Gabriel Marsal o bližšie informácie ohľadom zákroku.
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (1)

Obrázky (2)

Požiadajte: MUDr. Gabriel Marsal o bližšie informácie ohľadom zákroku.
a odštartujte svoju veľkú zmenu!