krátka čakacia doba

Registrovaný užívateľ

RYANT clinic ma krásne a príjemné prostredie. Čakanie v ambulancií bolo asi 1 minúty. Všetci sú veľmi milí. Pán doktor Ryant je profesionál. Svoju prácu robí veľmi dobre a zodpovedne. Je veľmi milý, priateľský a svojich pacientov si váži a to si na ňom cením. Vie poradiť a pomôcť. Je málo takto dobrých lekárov. Želám mu veľa šťastia a úspechov v novej ambulancií.

Zobraziť príspevky2 Skryť príspevky2
Jana

Ahoj, koľko znamienok či kožných výrastkov ti vyberali? Bolo treba predtým aj nejaké vyšetrenie, či sa všetko stihlo v jednom sedení? A ešte ma zaujíma cena. ĎAkujem :)

Zobraziť odpoveď
Registrovaný užívateľ

Ahoj, daval som si vyberat dve z chrbta. Prebehlo to vsetko na jednom sedeni. Ja som u neho bol vela krat takze moj "stav" poznal. Cize vyberanie laserom 2x cennikova cena 39 plus zlava 10 percent pretoze sa jednalo o 2ks. Dufam, ze som pomohol. Vyskusaj a budes spokojna. Navstivil by som radsej jeho kliniku v Ziline, ale to zavisi od teba kde to mas blizsie.

Recenzie lekára

Celkové hodnotenie
Prístup lekára k pacientovi
Poskytnutie odpovedí na moje otázky
Čas, ktorý lekár so mnou strávil
Kontrola po zákroku
Rýchlosť reakcie pri telefonickej alebo e-mailovej komunikácii
Profesionalita a ochota personálu
Doba čakania

Súvisiace skúsenosti

Stojí to za to     

Krásne nové priestory, ľudský prístup ako od doktora tak aj od personálu. OdstráneVeľmi profesionálny, milý a ľudský doktor. Na konzultácii vysvetlí všetko do poslednej bodky. Samotný zákrok zvládnutý na výbornú ;) Môžem... Viac 

Odborníci vo vašom okolí