estém

estém

(3 Recenzie)·100% odporúča
Ohodnotiť
Vihorlatská 2/A, Prešov, Prešovský kraj
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
estém
estém
(3 Recenzie)·100% odporúča
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Informácie

Dermatoestetické centrum estém v Prešove ponúka svojim klientom prvotriedne služby v oblasti krásy a zdravia na svetovej úrovni. Zakladá si na poskytovaní starostlivosti na úrovni porovnateľnej so svetovými štandardmi, no prispôsobenej potrebám a požiadavkam slovenských klientov. Ku každému klientovi pristupujú individuálne s cieľom nájsť to najvhodnejšie riešenie na akýkoľvek problém či nedokonalosť a zároveň poskytnúť priestor na chvíľku pokoja, oddychu a času pre seba. Tím centra estém sa skladá z odborne vyškolených špecialistov, ktorí svoju prácu berú ako poslanie a neustále sa v nej vzdelávajú, aby prinášali len tie najúčinnejšie a najmodernejšie postupy a ošetrenia. Aj vďaka tomu majú mnoho spokojných a neustále sa vracajúcich klientov, ktorí na služby a prístup dermatoestetického centra estém nedajú dopustiť.

V portfóliu služieb centra estém nájdete niekoľko kategórií ošetrení a starostlivosti o pleť a telo. V rámci dermatokozmetiky v estém pomôžu s prvými aj pokročilejšími známkami starnutia aplikáciou botulotoxínu, injekčných výplní, fotorejuvenizáciou, plazmaterapiou, mezoliftom alebo rôznymi peelingovými metódami. Peelingy pomôžu aj pri hyperpigmentáciách alebo aknóznej a mastnej pleti. Lipolýza zase pomôže, ak klientov trápia usadené zásoby tuku, napríklad v oblasti podbradku, podbrušku alebo na bokoch. Skvelou inováciou je prístroj Plaxpot™, ktorý umožňuje korekciu ovisnutých viečok, lifting tváre aj rôznych častí tela, odstránenie strií a kožných výrastkov, a to všetko bez nutnosti chirurgického zásahu a anestézie.

Estém ponúka aj niekoľko prístrojových ošetrení vrátane mezoterapie pomocou novej generácie Vital Injector - AQUA SKIN II, formovania postavy, laserových ošetrení na liečbu akné a omladenie pleti ako aj trvalú laserovú epiláciu. V rámci kozmetiky nájde každý klient to správne ošetrenie pre seba, keďže estém ponúka čistenie a procedúry pre všetky typy pleti, microneedling, karboxyterapiu a mnoho ďalšieho.

Dermatoestetické centrum estém nájdete v Prešove v obchodnom centre OC MAX na Vihorlatskej ulici.

Recenzie (3)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Môžem len odporučiť! :) Som velmi spokojná s ošetrením. Určite salon ešte navštívim:)

Salón na veľmi vysokej úrovni, príjemný a ústretový personál, odporúčam

So salonom estem som velmi spokojna,,navstevujem ho už niekolko rokov.Velmi mily personal,ochotny odborne poradit. Vrelo odporucam

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.