MUDr. Ľubomír Chomo

MUDr. Ľubomír Chomo

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Švábska 31/A, Prešov, Prešovský kraj
MUDr. Ľubomír Chomo
MUDr. Ľubomír Chomo
Žiadne recenzie

Informácie

MUDr. Ľubomír Chomo je chirurg sídliaci v Prešove, ktorý sa okrem chirurgie a jednodňovej chirurgie venuje aj estetickej medicíne. Pôsobí na poliklinike ProCare v Prešove a otvoril si aj vlastnú ambulanciu estetickej medicíny Estetic - Estetická chirurgia Prešov.

Po ukončení štúdia všeobecného lekárstva sa sústredil na chirurgiu, z ktorej získal atestáciu I. stupňa, no keďže zdravie a krása idú ruka v ruke a obidve prispievajú k celkovej pohode človeka - pacienta, postupne sa začal venovať aj estetickej medicíne. Má za sebou hneď niekoľko odborných vzdelávacích kurzov z oblasti estetickej medicíny na aplikáciu botulotoxínu aj injekčných výplní, najmä kyseliny hyalurónovej. V tejto oblasti sa však neustále vzdeláva a zlepšuje, aby svojim klientom prinášal aktuálne a účinné metódy. Vo svojej práci vyhľadáva moderné a inovatívne postupy, vďaka ktorým pomôže pacientom a klientom splniť ich predstavy a zároveň sa po ošetrení či zákroku čo najrýchlejšie vrátiť do bežného života bez bolesti a komplikácií. Dôležité je pre neho však aj budovanie dôvery s klientom a vytvorenie prostredia, v ktorom sa klienti cítia príjemne.

Medzi zákroky, ktoré u MUDr. Choma môžu klienti podstúpiť, patrí obľúbené vyhladenie vrások v hornej tretine tváre botulotoxínom (vrásky na čele, vráska hnevu medzi obočím a vejáriky okolo očí) a botulotoxín používa aj na odstránenie nadmerného potenia či korekciu gummy smile, teda úsmevu, pri ktorom sú odhalené ďasná. Na vyplnenie a zväčšenie pier používa len kvalitné certifikované materiály, konkrétne Juvéderm Ultra Smile. Okrem toho má vo svojom portfóliu služieb aj chirurgické odstraňovanie znamienok, kožných výrastkov či podkožných útvarov. Okrem tradičnej chirurgickej metódy odstraňovania však ponúka aj odstraňovanie elektrokoaguláciou, ktoré je vhodné pri drobnejších výrastkoch a výrastkoch, pri ktorých je istota, že ide o nemalígne útvary.

MUDr. Ľubomír Chomo a jeho ambulancia estetickej medicíny Estetic - Estetická chirurgia Prešov sídli v zdravotníckom zariadení na sídlisku Šváby v Prešove

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.