Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

4. 12. 2017 · Aktualizácia: 11. 10. 2023

Odporúčam operáciu uší u MUDr. Bakoša

Stojí to za to

O lekárovi

Hodnotenie:
Odporúčam operáciu uší u MUDr. Bakoša

Odporúčam podstúpiť akýkoľvek zákrok u pána primára Bakoša. Chválim v prvom rade jeho vystupovanie, spôsob akým mi poskytol informácie pred operáciu, to ako ma nie len fyzicky, ale aj psychicky na operáciu pripravil napriek tomu, že som mala veľký strach. A s výsledkom som samozrejme veľmi spokojná, keďže je to uznávaný odborník a bezproblémov som sa zverila do jeho šikovných rúk. Pán doktor má veľmi profesionálny prístup a na druhej strane je aj človek s veľkým srdcom. Odporúčam všetkými desiatimi.

4

Komentáre (4)

Ahoj DominikaK, to je veľmi pekné hodnotenie a citiť z neho, že si spokojná. Čoho konkrétne sa operácia uší týkala?
Odpovedať
dobrý deň, prosím vás ako dlho ste po zákroku ostali doma, resp. po akom čase bol možný návrat do práce? ďakujem :)
Odpovedať
Dobrý deň,
prvá noc po operácii bola veľmi náročná, keďže anestéze už neúčinkovala a nespala som takmer ani minútu. Na druhý deň som išla na kontrolu, pán doktor mi dal dole tu pôvodnú bandáž, teda elastická obväzy. Znova mi hlavu obviazal týmto obväzom a o 4 dni som išla na ďalšiu kontrolu a prišla som už s vlastnou čelenkou.. jediný problém je v tom že hlava by sa nemala aspoň týždeň po zákroku umývať (vlasy), z toho dôvodu som sa ja ešte nevrátila do normálneho života, ale bola som doma. A po tom týždni som si umyla hlavu detským šamponom a vrátila som sa späť do školy s čelenkou. :)
Odpovedať
Môžem sa ešte prosím opýtať na cenu zákroku? A k takému peknému hodnoteniu by sa hodilo i pár fotiek pre predstavu, tak ak nejaké máš pred a po operácii, môžeš ich sem pridať. Určite to mnohý ocenia, čo ešte len uvažujú, či do toho ísť alebo nie.
Odpovedať

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama
Operácia odstávajúcich uší

Od narodenia mojej sestre aj mne odstávali uši, bála som sa podstúpiť túto operáciu, až som sa konečne dostala k pani doktorke , konzultácia bola na vysoko profesionálnej úrovni, nasledovala plastická operácia uší u mňa a mojej sestry, výsledok...

Čítať ďalej

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.