Moja skúsensoť s otoplastikou u Dr. Juráška: zákrok v absolútnej pohodičke

Moja skúsensoť s otoplastikou u Dr. Juráška: zákrok v absolútnej pohodičke

Stevka127

Dobrý deň.

Chcela by som sa ešte raz velmi pekne poďakovať skvelému doktorovi za úžasnú prácu. Absolvovala som unho otoplastiku jedneho odstavajuceho ucha, kde mi moje pravé odstavajuce ucho prispôsobil tomu ľavému, ktoré netrebalo upravovať.
Velmi sa mi páčil prístup doktora, len čo som prišla, mala som byt ticho aby som ho nijako neovplyvnovala a povedal co ako :-) :-) :-) Neskor sme uz sli na to, zákrok prebiehal v absolútnej pohodicke, hrala príjemná hudba, celý čas sme počas zákroku rozpravali s doktorom a jeho zdravotnou sestrou, stres pritom uplne opadol robil to velmi profesionálne Že naozaj clovek sa prestane báť :) Najhoršia bola naozaj len injekcia! :-)
Po skončení zákroku mi pán doktor dal obväz,( dal mi aj tabletku proti bolesti) o 2 dni som prišla na prevaz, ktory som nosila nasledujúcich 12 dní vkuse. Potom nasledovala kontrola, vybral mi stehy, to trvalo fakt asi 10 sekund keď nie menej :-)
Takže v celku hodnotím ze nieje to nič strašné, a ak ma niekto taky problem s jednym alebo dvoma ušami urcite neváhajte navštíviť toho príjemného doktora, ktory Vám naozaj poradí a pomôže, je to profík ma za sebou vela skúsenosti! ;-) a okrem toho vás zbaví problému, jedine čo, tak treba sa pripraviť ze po zákroku keď prestane účinkovať injekcia jasné že to bolí, treba sa pripraviť že asi tú jednu noc nebudete spat od bolesti ale ta druhá noc bude urcite už len lepsia a lepsia a lepsia :-) ale ten deň sa da vydrzat v pohode, treba byť v klude doma, nic nerobiť alebo aj robiť lebo ked som nieco robila tak som to nevnímala až tak a proti bolesti som si dala tabletku :-) bolo to lepsie.
Tak tolko z mojej skusennosti, som rada že som bola a taký príjemný doktor by mal byť každý jeden! Clovek sa potom ničoho nebojí :-)

Zobraziť príspevky4 Skryť príspevky4
Lucia
Lucia

Ahoj Stevka127,
je super, že si všetko tak pekne popísala. Keď niekto plánuje íst k MUDr. Juráškovi, tak po tomto sa určite báť nebude.
Kedy si bola na otoplastike?
Maj sa pekne
Lucka

Zobraziť odpoveď 3
Stevka127

Ahoj Lucka, no ja len pravdivú skusennosť :-)
Bola som 1.10.2018 uz je tomu mesiac a pol a musim povedať že všetko je super, ešte trosilinku na dotyk bolí na jednom mieste, ale to len na dotyk a trosilinku :-)

Odpoveď na Stevka127
Lucia
Lucia

Ahojky,
tak to je parádne, že sa to rýchlo zahojilo. Tak prajem, aby uško nebolelo už ani trošilinku. :D

Odpoveď na Lucia
Stevka127

Ahoj Lucka, ďakujem ti velmi pekne :)

Recenzie lekára

Celkové hodnotenie
Prístup lekára k pacientovi
Poskytnutie odpovedí na moje otázky
Čas, ktorý lekár so mnou strávil
Kontrola po zákroku
Rýchlosť reakcie pri telefonickej alebo e-mailovej komunikácii
Profesionalita a ochota personálu
Doba čakania

Súvisiace skúsenosti

Odborníci vo vašom okolí