Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

Klinika Sagax

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s Klinika Sagax? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - Klinika Sagax

Motto:

Moderná klinika, v ktorej nájdu pacienti služby chirurgie, traumatológie, gynekológie pod jednou strechou.

Uvítanie

História spoločnosti SAGAX s.r.o. sa začala písať v roku 2001 so zameraním na medicínsku oblasť gynekológie a pôrodníctva. Spočiatku spoločnosť poskytovala klientom iba zákroky, ktoré sa dali vykonať ambulantne, avšak vzhľadom na veľký dopyt sa už po roku k spomínaným oblastiam pripojila ambulancia úrazovej chirurgie a jednodňová ambulantná starostlivosť v rámci spomínaných oblastí.

Vzhľadom na jasnú víziu spoločnosti poskytnúť pacientom čo najkomplexnejšiu zdravotnú starostlivosť pod jednou strechou sa po niekoľkých rokoch vybudovala nová, moderná budova spĺňajúca všetky bezpečnostné normy a štandardy. Jednotlivé ambulancie tak gynekológie, traumatológie, plasticko-estetickej chirurgie, ako aj všeobecnej chirurgie sú pre pacienta k dispozícii na jednom mieste, čím sa minimalizujú jeho náklady na cestovanie a maximalizuje jeho komfort.

Vedúcim lekárom, zakladateľom a zároveň aj konateľom spoločnosti je MUDr. Anton Orbán, špecialista na oblasť gynekológie. Kolektív lekárov tvoria 2 ďalší gynekológovia, 2 lekári so zameraním na oblasť traumatológie, jeden plastický chirurg, jeden všeobecný chirurg, špecialisti na anesteziológiu a niekoľko kvalifikovaných zdravotných sestier, ktoré sú pre pacientov kedykoľvek k dispozícii.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

Ako sme už vyššie načrtli, klinika SAGAX sa od svojho vzniku zameriava prioritne na gynekologické služby, teda diagnostiku a liečbu ochorení reprodukčných orgánov, ktoré si vyžadujú mimoriadne citlivý a diskrétny prístup. K portfóliu zákrokov však paria aj ďalšie zákroky ako laparoskopia, vyšetrenie dutiny maternice či histologická kyretáž. Pri jednotlivých operáciách používajú lekári kvalitné technologické prostriedky, vrátane špeciálneho ultrazvuku vhodného tiež na vyšetrenie rýchlosti prietoku krvi, tzv. dopplerovské vyšetrenie.

S bolesťami kĺbov, šliach či iných častí pohybového ústrojenstva pacientom pomôžu odborníci na traumatológiu, pre ktorých je podrobné anamnestické vyšetrenie spojené s rádiodiagnostikou samozrejmosťou. V rámci jednodňovej starostlivosti vykonávajú operácie meniskov, Achilovej šľachy, astroskopické výkony v ramennom, členkovom a lakťovom kĺbe.

Nemožno opomenúť ani služby plasticko-estetickej chirurgie, ktoré zahŕňajú modeláciu, zväčšenie, zmenšenie prsníkov, redukciu vrások, korekciu odstávajúcich ušníc, odstránenie jaziev, prípadne odsatie tuku z rizikových partií tela. Portfólio zákrokov uzatvárajú operácie prietrží, kŕčových žíl, fisúr, hemoroidov a ďalších, ktoré vykonávajú odborníci na všeobecnú chirurgiu.

Naša klinika

Klinika Sagax sa nachádza v Dunajskej Strede, na ul. Hlavná 58 A.

Naše fotografie

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Ceny od*
Abdominoplastika (Operácia brucha) Od 1 200 €
   Miniabdominoplastika
Chirurgia ruky
Estetické operácie prednožia
   Hallux valgus
Facelift, SMAS facelifting Od 1 200 €
Injekčné výplne
Korekcia jaziev
Lifting stehien Od 1 200 €
Liposukcia Od 400 €
Modelácia prsníkov (Mastopexia)
Neinvazívne zákroky estetickej gynekológie
Odstránenie podbradku Od 400 €
   Odstránenie podbradku liposukciou
Odstránenie znamienok, kožných výrastkov Od 60 €
Operácia čela (Forehead lift) Od 800 €
Operácia gynekomastie
Operácia nosa (Rhinoplastika) Od 500 €
Operácia obočia (Brow lift)
Operácia očných viečok (Blepharoplastika) Od 600 €
   Odstránenie xantelaziem (tukových usadenín v okolí očí)
Operácia pier (Augmentácia)
Operácia uší (Otoplastika) Od 600 €
Plastická operácia stydkých pyskov (Labioplastika)
Výmena implantátu
Vrodené vady ruky
Vybratie implantátu
Zmenšenie prsníkov Od 1 300 €
Zväčšenie prsníkov (Augmentácia) Od 1 000 €

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Hlavná 58 A
929 01 Dunajská Streda
Slovenská republika

Ste Klinika Sagax? Ak sa táto prezentácia týka vás nebo vašeho pracoviska a prajete si prezentáciu upraviť alebo rozšíriť, kontaktujte nás
Informácie na tejto stránke nie sú overené a môžu byť nepresné. Ak sú tu chyby, prípadne sa jedná o vašu prezentáciu lekára alebo pracoviska a chcete ju upraviť alebo rozšíriť, kontaktujte nás.