Klinika Sagax

Klinika Sagax

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Hlavná 58 A, Dunajská Streda, Trnavský kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 1 hodiny
Klinika Sagax
Klinika Sagax
Žiadne recenzie

Informácie

  • 413 návštev profilu

História spoločnosti SAGAX s.r.o. sa začala písať v roku 2001 so zameraním na medicínsku oblasť gynekológie a pôrodníctva. Spočiatku spoločnosť poskytovala klientom iba zákroky, ktoré sa dali vykonať ambulantne, avšak vzhľadom na veľký dopyt sa už po roku k spomínaným oblastiam pripojila ambulancia úrazovej chirurgie a jednodňová ambulantná starostlivosť v rámci spomínaných oblastí.

Vzhľadom na jasnú víziu spoločnosti poskytnúť pacientom čo najkomplexnejšiu zdravotnú starostlivosť pod jednou strechou sa po niekoľkých rokoch vybudovala nová, moderná budova spĺňajúca všetky bezpečnostné normy a štandardy. Jednotlivé ambulancie tak gynekológie, traumatológie, plasticko-estetickej chirurgie, ako aj všeobecnej chirurgie sú pre pacienta k dispozícii na jednom mieste, čím sa minimalizujú jeho náklady na cestovanie a maximalizuje jeho komfort.

Vedúcim lekárom, zakladateľom a zároveň aj konateľom spoločnosti je MUDr. Anton Orbán, špecialista na oblasť gynekológie. Kolektív lekárov tvoria 2 ďalší gynekológovia, 2 lekári so zameraním na oblasť traumatológie, jeden plastický chirurg, jeden všeobecný chirurg, špecialisti na anesteziológiu a niekoľko kvalifikovaných zdravotných sestier, ktoré sú pre pacientov kedykoľvek k dispozícii.

Ako sme už vyššie načrtli, klinika SAGAX sa od svojho vzniku zameriava prioritne na gynekologické služby, teda diagnostiku a liečbu ochorení reprodukčných orgánov, ktoré si vyžadujú mimoriadne citlivý a diskrétny prístup. K portfóliu zákrokov však paria aj ďalšie zákroky ako laparoskopia, vyšetrenie dutiny maternice či histologická kyretáž. Pri jednotlivých operáciách používajú lekári kvalitné technologické prostriedky, vrátane špeciálneho ultrazvuku vhodného tiež na vyšetrenie rýchlosti prietoku krvi, tzv. dopplerovské vyšetrenie.

S bolesťami kĺbov, šliach či iných častí pohybového ústrojenstva pacientom pomôžu odborníci na traumatológiu, pre ktorých je podrobné anamnestické vyšetrenie spojené s rádiodiagnostikou samozrejmosťou. V rámci jednodňovej starostlivosti vykonávajú operácie meniskov, Achilovej šľachy, astroskopické výkony v ramennom, členkovom a lakťovom kĺbe.

Nemožno opomenúť ani služby plasticko-estetickej chirurgie, ktoré zahŕňajú modeláciu, zväčšenie, zmenšenie prsníkov, redukciu vrások, korekciu odstávajúcich ušníc, odstránenie jaziev, prípadne odsatie tuku z rizikových partií tela. Portfólio zákrokov uzatvárajú operácie prietrží, kŕčových žíl, fisúr, hemoroidov a ďalších, ktoré vykonávajú odborníci na všeobecnú chirurgiu.

Klinika Sagax sa nachádza v Dunajskej Strede, na ul. Hlavná 58 A.

Obrázky (6)

Požiadajte: Klinika Sagax o bližšie informácie ohľadom zákroku.
a odštartujte svoju veľkú zmenu!