Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

1. 7. 2019 · Aktualizácia: 5. 10. 2023

Bratislava
Hodnotenie:
Recenzia klinika Phaeyde - transplantácia vlasov
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Chcel by som poďakovať tímu Phaeyde za veľmi profesionálnu prácu. Samozrejme, po dvojdňovom zákroku som veľmi rád, že môžem ísť domov, ale veľmi dobre som sa tu cítil a to si budem pamätať. Teraz sa teším na ďalšie mesiace a na veľmi pekný výsledok. Naďalej Vám prajem všetko najlepšie! Andrej

Komentáre (2)

Dobrý deň, Andrej, píšete o dvojdňovom zákroku. Prečo trval 2 dni? Väčšinou je transplantácia vlasov hotová za niekoľko hodín. Mohol by ste nahrať fotku, ako to vyzerá bezprostredne po zákroku? Ďakujem
Odpovedať
nechapem tych ludi, napisu recenziu a na dalsie otazky komentare neodpovedaju, btw pravdepodobne mal implant. viac stepov , za den sa da urcity pocet dat
Odpovedať
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama
Transplantácia vlasov u ženy

Rada by som sa Vám úprimne poďakovala za tento úžasný zážitok! Od začiatku až do konca - top! Všetko bolo lepšie, ako som očakávala, od informácií cez rýchle zorganizovanie až po realizáciu. Moje očakávania boli prekročené. Cítila som sa veľmi...

Čítať ďalej

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.