MUDr. Marian Koperniech
MUDr. Marian Koperniech

MUDr. Marian Koperniech Premium

(20 Recenzií)·100% odporúča
Ohodnotiť
3 adresy v Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Žilinský kraj... Zobraziť mapu
Odpovedá za viac ako 72 hodín
Pracovná doba: Po tel. dohovore objednanie na presný čas +421 948 344 922
MUDr. Marian Koperniech
MUDr. Marian Koperniech Premium
(20 Recenzií)·100% odporúča

Informácie

 • Zobraziť telefónne číslo Nezabudnite spomenúť, že máte kontakt od Estheticon.sk
 • Navštíviť web
 • 11723 návštevy profilu

V roku 2005 MUDr. Marián Koperniech úspešne absolvoval šesťročné vysokoškolské štúdium v odbore všeobecné lekárstvo na Lekárskej fakulte UPJS v Košiciach.

Získané vedomosti ďalej uplatňoval na oddelení úrazovej a rekonštrukčnej chirurgie v Poprade. Postupne sa začal špecializovať na Úrazovú chirurgiu, štúdium ktorej ukončil atestáciou z traumatológie v roku 2010.

Prelomovým bodom v jeho kariére bol rok 2011, konkrétne nástup na Kliniku plastickej chirurgie v centre Novamed so sídlom v Banskej Bystrici. Zákroky plastickej chirurgie MUDr. Mariána Koperniecha uchvátili natoľko, že v roku 2014 získal v poradí druhú atestáciu z plastickej chirurgie.

V súčasnosti svoje bohaté skúsenosti z viac ako 3 000 od operovaných zákrokov uplatňuje na klinike PINIUM a v súkromnom zdravotníckom zariadení Medicor a na klinike MEDICENTRUM -Klinika estetickej flebológie, estetickej dermatológie a plastickej chirurgie, pracovisko jednodňovej chirurgie, ortopédie a urológie, cievna ambulancia. Taktiež sa neustále vzdeláva a zúčastňuje odborných seminárov, workshopov a medicínskych kongresov nielen doma ale najmä v zahraničí.

MUDr. Marián Koperniech ponúka rôzne typy zákrokov v súlade s najmodernejšími trendmi o dosiahnutie prirodzeného vzhľadu s obnovením harmónie ľudského tela.

Koncept individuálneho prístupu cítite od prvej konzultácie po poslednú po operačnú kontrolu.

Vyhľadavaný je kvôli vysoko hodnoteným výsledkom operácii prsníkov, najmä zväčšovanie implantátmi, ale aj vlastným tukom, tiež modelácia poklesnutych pŕs alebo ich zmenšovanie.

K jeho obľúbeným zákrokom v oblasti tváre patrí Rhinoplastika ale tiež skrášlujúce zákroky okolo očí a obočia , ktoré majú svoj význam nielen z estetického, ale i funkčného hľadiska.

Lekár prostredníctvom jemnej chirurgickej techniky nielen odstráni nadbytočnú kožu, pričom kladie dôraz na to, aby po zákroku ostala čo najmenej viditeľná jazva, ale najmä zachováva ale aj navracia prirodzený vzhľad v zmysle filozofie dosiahnuť

"unoperated look" akoby žiadna operácia nebola vykonaná, pričom pozitívne zmeny sú viditeľné.

Zo skrášľovacích zákrokov sa Dr. Koperniech špecializuje aj na liftingove operácie Face lift, Midface lift tváre, Lifting spánkov.. Kombinované s aplikáciou vlastného tuku podľa potreby a požiadaviek.

Profesionálny prístup a diskrétnosť MUDr. Koperniecha oceníte obzvlášť pri chúlostivej operácii malých pyskov ohanbia či úprave ich symetrie. Uvedené zákroky sa vykonávajú v lokálnej alebo celkovej anestéze s použitím vstrebateľného šicieho materiálu s nenápadným umiestnenim jaziev šitých vnútornými stehmi so zachovaním citlivých a vzrušivych oblasti bez narušenia.

 • Medicentre, ul. M.M. Hodžu 10, Zvolen
 • lebo na klinike PINIUM, ul. Štúrova 1 v Liptovskom Mikuláši
 • alebo na klinike Medicor, Okružná 14, Poprad

Dátum získania odbornej spôsobilosti:

 • 2014 Plastická chirurgia, 2010 Úrazová chirurgia

Certifikáty

 • Plastická chirurgia, Úrazová chirurgia

Členstvá:

 • Iné:
 • Slovenská lekárska spoločnosť
 • ISAPS
 • SSPECH

Skúsenosti:

 • >10 rokov

Máme k dispozícii pooperačné izby:

 • Áno

Uzavreté zmluvy s poisťovňami:

 • Nie

Ordinačné hodiny:

 • Po tel. dohovore objednanie na presný čas +421 948 344 922

Cena za konzultáciu:

 • 30 eur

Platobné metódy:

 • V hotovosti
 • Platba kartou
 • Prevodom

Hlavné zákroky

Plastická chirurgia

Dermatológia

Estetická medicína

Operácie intímnych partií

Recenzie (20)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Operáciu pŕs som zverila pánovi MUDr. Mariánovi Koperniechovi. Splnil moje očakávania, môžem len odporúčať. Mala som veľký rešpekt z tejto operácie, prístup bol veľmi profesionálny tak strach potom opadol. Odporúčam všetkými 10siatimi. 😊

Po dvoch rokoch rozhodovania sa a zvažovania o výbere lekára, som sa nakoniec rozhodla pre MUDr. Mariana Koperniecha, kde som si dala vykonať facelifting + korekciu viečok, výsledný efekt, splnil moje očakávania . Prístup aký má k svojim pacientom a...Čítať ďalej

Operáciu pŕs som sa zverila do rúk šikovnému pánovi Koperniechovi .Na konzultácií si vypočul môj názor,všetko mi pekne s úsmevom na tvári vysvetlil,bol velmi milý a ak mi niečo nebolo jasné vždy mi ochotne odpísal.Po operácií boli moje prsia krásne ,...Čítať ďalej

Aj napriek môjmu vysokému veku som si nedávno dala operovať horné viečka. Operoval ma veľmi príjemný pán doktor Koperniech v Medikore v Poprade. S výsledkom operácie som veľmi spokojná. Viečka mám krásne a jazvy takmer neviditeľné. Patrí mu moja veľk...Čítať ďalej

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte MUDr. Marian Koperniech o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (13)

Zobraziť ďalšie príbehy

Obrázky (38)

Požiadajte MUDr. Marian Koperniech o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (1)

Článok (1)

Požiadajte MUDr. Marian Koperniech o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!