MUDr. Marian Koperniech

(22 Recenzií)·100% odporúča
Ohodnotiť
M.M.Hodžu 10, Zvolen, Banskobystrický kraj
MUDr. Marian Koperniech
(22 Recenzií)·100% odporúča

Informácie

V roku 2005 MUDr. Marián Koperniech úspešne absolvoval šesťročné vysokoškolské štúdium v odbore všeobecné lekárstvo na Lekárskej fakulte UPJS v Košiciach.

Získané vedomosti ďalej uplatňoval na oddelení úrazovej a rekonštrukčnej chirurgie v Poprade. Postupne sa začal špecializovať na Úrazovú chirurgiu, štúdium ktorej ukončil atestáciou z traumatológie v roku 2010.

Prelomovým bodom v jeho kariére bol rok 2011, konkrétne nástup na Kliniku plastickej chirurgie v centre Novamed so sídlom v Banskej Bystrici. Zákroky plastickej chirurgie MUDr. Mariána Koperniecha uchvátili natoľko, že v roku 2014 získal v poradí druhú atestáciu z plastickej chirurgie.

V súčasnosti svoje bohaté skúsenosti z viac ako 3 000 od operovaných zákrokov uplatňuje na klinike PINIUM a v súkromnom zdravotníckom zariadení Medicor a na klinike MEDICENTRUM -Klinika estetickej flebológie, estetickej dermatológie a plastickej chirurgie, pracovisko jednodňovej chirurgie, ortopédie a urológie, cievna ambulancia. Taktiež sa neustále vzdeláva a zúčastňuje odborných seminárov, workshopov a medicínskych kongresov nielen doma ale najmä v zahraničí.

MUDr. Marián Koperniech ponúka rôzne typy zákrokov v súlade s najmodernejšími trendmi o dosiahnutie prirodzeného vzhľadu s obnovením harmónie ľudského tela.

Koncept individuálneho prístupu cítite od prvej konzultácie po poslednú po operačnú kontrolu.

Vyhľadavaný je kvôli vysoko hodnoteným výsledkom operácii prsníkov, najmä zväčšovanie implantátmi, ale aj vlastným tukom, tiež modelácia poklesnutych pŕs alebo ich zmenšovanie.

K jeho obľúbeným zákrokom v oblasti tváre patrí Rhinoplastika ale tiež skrášlujúce zákroky okolo očí a obočia , ktoré majú svoj význam nielen z estetického, ale i funkčného hľadiska.

Lekár prostredníctvom jemnej chirurgickej techniky nielen odstráni nadbytočnú kožu, pričom kladie dôraz na to, aby po zákroku ostala čo najmenej viditeľná jazva, ale najmä zachováva ale aj navracia prirodzený vzhľad v zmysle filozofie dosiahnuť

"unoperated look" akoby žiadna operácia nebola vykonaná, pričom pozitívne zmeny sú viditeľné.

Zo skrášľovacích zákrokov sa Dr. Koperniech špecializuje aj na liftingove operácie Face lift, Midface lift tváre, Lifting spánkov.. Kombinované s aplikáciou vlastného tuku podľa potreby a požiadaviek.

Profesionálny prístup a diskrétnosť MUDr. Koperniecha oceníte obzvlášť pri chúlostivej operácii malých pyskov ohanbia či úprave ich symetrie. Uvedené zákroky sa vykonávajú v lokálnej alebo celkovej anestéze s použitím vstrebateľného šicieho materiálu s nenápadným umiestnenim jaziev šitých vnútornými stehmi so zachovaním citlivých a vzrušivych oblasti bez narušenia.

  • Medicentre, ul. M.M. Hodžu 10, Zvolen
  • lebo na klinike PINIUM, ul. Štúrova 1 v Liptovskom Mikuláši
  • alebo na klinike Medicor, Okružná 14, Poprad

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Asociácie a vyznamenania:

  • Slovenská lekárska spoločnosť
  • Medzinárodná spoločnosť estetickej plastickej chirurgie (ISAPS)

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Akceptované spôsoby platby:

  • Hotovosť
  • Debetná/kreditná karta
  • Bankový prevod

Hlavné zákroky

Plastická chirurgia

Dermatológia

Estetická medicína

Operácie intímnych partií

Recenzie (22)

5.0
22 Recenzií · 100% odporúča
Mastopexia

Dobrý deň. Chcela by som sa poďakovať pánovi doktorovi Koperniechovi za tie najkrajšie, vysnívané prsia. Je to naozaj veľký odborník aj spolu s jeho tímom. Krajšie prsia som ani nemohla mať. Je to najväčší profesionál. Naozaj klobúk dole. Ď...Čítať ďalej

Mastopexia

Absolvovala som zákrok u MUDr. Koperniecha a naozaj musím len odporúčať. Jeho profesionálny prístup, pokora, úprimnosť a ochota sú naozaj to, čo pri takomto zákroku žena potrebuje. Rovnako aj sestry a personál kliniky sú citliví, empatickí a profesio...Čítať ďalej

Zväčšenie pŕs

Operáciu pŕs som zverila pánovi MUDr. Mariánovi Koperniechovi. Splnil moje očakávania, môžem len odporúčať. Mala som veľký rešpekt z tejto operácie, prístup bol veľmi profesionálny tak strach potom opadol. Odporúčam všetkými 10siatimi. 😊

Facelift

Po dvoch rokoch rozhodovania sa a zvažovania o výbere lekára, som sa nakoniec rozhodla pre MUDr. Mariana Koperniecha, kde som si dala vykonať facelifting + korekciu viečok, výsledný efekt, splnil moje očakávania . Prístup aký má k svojim pacientom a...Čítať ďalej

Zobraziť ďalšie recenzie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Skutočné príbehy (13)

Zobraziť ďalšie príbehy

Obrázky (38)

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Zodpovedané otázky (1)

Článok (1)

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.