Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

19. 6. 2020

U MUDr Šimka som absolvovala prvé zväčšenie pier kyselinou

Stojí to za to

O lekárovi

Hodnotenie:
U MUDr Šimka som absolvovala prvé zväčšenie pier kyselinou
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

U pána doktora Šimka som absolvovala prvé zväčšenie pier kyselinou v decembri 2019 na základe odporúčania známej a bolo to najlepšie odporučenie aké som mohla dostať:) Keďže som v minulosti ,,cca rok dozadu,, absolvovala naivne zväčšenie pier hyaluron perom a moja skúsenosť bola katastrofálna, tj. hrčky v pere, opuch pier 3 týždňe a o bolesti počas zákroku a podliatinách sa nebudem ani rozpisovať, takže som už mala dosť veľký strach skúsiť aplikáciu injekčne, ale našťastie som nabrala odvahu a musím povedať, že pán doktor je špička, aplikácia bezbolestná, veľmi príjemný človek, ktorý hneď zhodnotí čo je estetické a čo už by pôsobilo vulgárne a preto mu plne dôverujem a pri poslednej návšteve 06/2020 som sa na zákrok tešila. za mňa Ak absolvujem akýkoľvek iný zákrok, tak jednoznačne Dr.Šimko.

0

Komentárov (0)

Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama
Výplň pier MUDr. Kitti Máčadiová
Pani doktorka mi robila výplň pier. Jej prístup je na profesionálnej úrovni takže som bola s ňou veľmi spokojná. Zatiaľ som ju navštívila iba raz ale čoskoro sa chystám znova a určite sa k nej rada vrátim

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.