Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od užívateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Nezdarená liposukcia

Už som po zákroku Nestojí to za to
Aretha
Vytvorené: 25. 6. 2013 · Aktualizácia: 23. 10. 2017
Príbeh

Absolvovala som Slim lipo brucha v máji 2012 do dnes žiadny efekt, 1/2 roka znehodnotený život,brucho znetvorené , na reklamáciu nereagujú. Neseriózna klinika, neodborníci,klamú a zavádzajú.

Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

davi7473385
davi7473385

·

· 23. 10. 2017

Ahoj Aretha, mohla by si pridať foto? Koľko tuku ti vtedy odsali? Píšeš, že si mala pol roka znehodnotený život - prečo? Ako sa to prejavovalo?

Z legislatívnych dôvodov som nemohla uviesť všetky detaily vašej skúsenosti. Zodpovednosť za obsah je na nás, tzn. pokiaľ by klinika/lekár vzniesol obvinenie na súde, že ide o lož či akokoľvek skreslenú informáciu, trestne odpovední by sme boli my/portál.

Negatívne hodnotenie s uvedením všetkých detailov je možné iba u subjektov, ktoré s tým súhlasili – tzv. Transparentní lekári https://www.estheticon.sk/transparentny-lekar-podmienky – je ich stále viac a pevne verím, že raz budeme mať na portáli iba zodpovedných lekárov.

Vzhľadom k tomuto faktu, vás poprosím neuvádzať meno lekára pod príspevkom (určite ho budú chcieť ostatní od vás zistiť) – meno je možné oznámiť v súkromnej správe pri profile záujemcu. Určite má ale vaše negatívne hodnotenie svoj význam. Vami zvolený počet hviezdičiek sa prepíše lekárovi do celkového hodnotenia a môžu na nich reagovať iní užívatelia. Ďakujem za pochopenie.

Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Aktualizujte svoj príbeh

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.