Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

11. 7. 2021 · Aktualizácia: 23. 8. 2023

Zväčšenie pŕs implantátmi B-lite-285ml, MUDr. Boháč, Bratislava, s výsledkom som spokojná

Stojí to za to
Približná cena: 5.000 €

O lekárovi

Hodnotenie:
Zväčšenie pŕs implantátmi B-lite-285ml, MUDr. Boháč, Bratislava, s výsledkom som spokojná
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

U pána doktora som podstúpila zväčšenie pŕs implantátmi B-lite, 285 ml, pred necelými 2 rokmi. Termín OP som si zvolila dva mesiace od konzultácie. Veľkým plusom je klientský servis, v rámci ktorého je možné zabezpečiť si aj predoperačné vyšetrenia, všetky informácie a termíny zabezpečuje asistentka. Deň operácie sa niesol vo veľmi pokojnej atmosfére. Starostlivosť sestričiek bola výborná.S výsledkom OP som spokojná, bolesť pár dní po je znesiteľná. Pana doktora odporúčam, je to príjemný človek, s pacientom komunikuje. Za dôležitú považujem aj následnú starostlivosť v podobe pravidelných kontrol. Cena vrátane predoperačných vyšetrení a 2 ks pooperačných podprseniek bola do 5 000 EUR.

0

Komentárov (0)

Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama
fantastický výsledok augmentácie

Zákrok odporúčam každej žene, ktorá so sebou nie je úplne spokojná, určite nečakajte a nepredlžujte svoje rozhodnutie lebo potom, keď uvidíte ten fantastický finálny efekt budete lutovať, že ste zákrok neabsolvovali skôr. Lepšiu kliniku som...

Čítať ďalej

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.