Neinvazívny lifting (Ulthera)

Autor:

Ide o novú metódu omladenia pokožky celkom neinvazívnou metódou (tzn. bez operácie, bez jaziev a modrín a dokonca aj bez vpichov ihiel, či bez akéhokoľvek porušenia vrchnej vrstvy pokožky). Ošetriť je možné nie len tvár, ale aj krk, dekoltáž, prsia (vyzdvihnutie ochabnutého poprsia až o niekoľko cm), chrbát ruky a okolie očí (brow-lifting).

Princíp metódy

Ulthera je metóda, pomocou ktorej sa vykonáva nechirurgické ošetrenie vysoko fókusovým ultrazvukom, tzv. ultherapia. Ide o jediný FDA schválený neinvazívny SMAS face lifting, ktorý zachová mimiku. Oblasti vhodné k ošetreniu sú líca, krk a okolie očí (brow-lifting). Ultherapia využíva prirodzenú regeneratívnu schopnosť organizmu jemne a postupne obnoviť pamäť pokožky, plus podporného tkaniva a jeho výhodou je, že pôsobí v rovnakej podkožnej vrstve ako klasický chirurgický zákrok.

Priebeh ošetrenia

Ultherapia spočíva v jednorazových zákrokoch. Do pokožky, do voliteľnej hĺbky 4,5 mm, 3 mm alebo 1,5 mm, sa vysiela vysoká energia intenzívneho fókusového ultrazvuku. To vedie, podľa hĺbky pôsobenia, už bezprostredne po aplikácii k viditeľnému liftingovému efektu a spevneniu. Pokožka reaguje na dodanú energiu tvorbou nového kolagénu, vďaka ktorému sa postupne vypne.

Ulthera

Výhody ošetrenia

Ultherapia je neinvazívna a účinná alternatíva pre všetkých, kto chirurgický liftingový zákrok odmietajú, či už z dôvodu samotného chirurgického zákroku, dlhšej rekonvalescencie, či možnosti vytvorenia neprirodzenej mimiky. Ulthera sa dokáže efektívne pohybovať takto hlboko v tkanive a vypnúť ho. Vrchné vrstvy pokožky pritom ostávajú neporušené.

Popis vznikol za pomocí Beneficium Euro Ltd s.r.o.

Aktualizované: 25.04.2016

Neinvazívny lifting (Ulthera) - Novinky

Dá sa omladnúť aj bez skalpela?

Ústav lekárskej kozmetiky a.s.

Okolo tridsiatky postupne stráca pleť kolagén a svoju niekdajšiu pružnosť. Ochabnutá tvár, krk a dekolt... To všetko už teraz...

Súvisiace skúsenosti

Magda 22.08.2018
Stojí to za to

Týmto by som sa chcela poďakovať a môžem len doporučiť vysokú úroveň z hľadiska kvality výkonu, ale aj osobného prístupu ku každému pacientovi. Túto kliniku vrelo odporúčam a ašte raz jedno veľké ďakujem pani Kvachan, je... Viac 

1 Páči sa mi to   1 Komentár  

Neinvazívny lifting (Ulthera) - Cenníky

Ceny od 600 €
Eveclinic Bratislava
ENVY klinika estetickej medicíny
Košice, Poprad, Bratislava, Žilina
Ceny od 350 €
zvyčajne do 1 800 €
ENVY klinika estetickej medicíny
Ceny od 5 €
MUDr. Rastislav Vrabec
Ceny od 300 €
zvyčajne do 1 800 €
Kozmetická klinika OLALOOK
Ceny od 5 €
Ústav lekárskej kozmetiky a.s.

Neinvazívny lifting (Ulthera)

91% spokojnosť. Založené na 28 hodnoteniach pacientov.

Odborníci vo vašom okolí   
Fotografie pacientov
Zákroky, na ktoré sa chystajú ostatní.