Neinvazívny lifting (Ulthera)

Autor: Beneficium Euro Ltd s.r.o.

Ide o novú metódu omladenia pokožky celkom neinvazívnou metódou (tzn. bez operácie, bez jaziev a modrín a dokonca aj bez vpichov ihiel, či bez akéhokoľvek porušenia vrchnej vrstvy pokožky). Ošetriť je možné nie len tvár, ale aj krk, dekoltáž, prsia (vyzdvihnutie ochabnutého poprsia až o niekoľko cm), chrbát ruky a okolie očí (brow-lifting).

Princíp metódy

Ulthera je metóda, pomocou ktorej sa vykonáva nechirurgické ošetrenie vysoko fókusovým ultrazvukom, tzv. ultherapia. Ide o jediný FDA schválený neinvazívny SMAS face lifting, ktorý zachová mimiku. Oblasti vhodné k ošetreniu sú líca, krk a okolie očí (brow-lifting). Ultherapia využíva prirodzenú regeneratívnu schopnosť organizmu jemne a postupne obnoviť pamäť pokožky, plus podporného tkaniva a jeho výhodou je, že pôsobí v rovnakej podkožnej vrstve ako klasický chirurgický zákrok.

Priebeh ošetrenia

Ultherapia spočíva v jednorazových zákrokoch. Do pokožky, do voliteľnej hĺbky 4,5 mm, 3 mm alebo 1,5 mm, sa vysiela vysoká energia intenzívneho fókusového ultrazvuku. To vedie, podľa hĺbky pôsobenia, už bezprostredne po aplikácii k viditeľnému liftingovému efektu a spevneniu. Pokožka reaguje na dodanú energiu tvorbou nového kolagénu, vďaka ktorému sa postupne vypne.

Ulthera

Výhody ošetrenia

Ultherapia je neinvazívna a účinná alternatíva pre všetkých, kto chirurgický liftingový zákrok odmietajú, či už z dôvodu samotného chirurgického zákroku, dlhšej rekonvalescencie, či možnosti vytvorenia neprirodzenej mimiky. Ulthera sa dokáže efektívne pohybovať takto hlboko v tkanive a vypnúť ho. Vrchné vrstvy pokožky pritom ostávajú neporušené.

Popis vznikol za pomocí Beneficium Euro Ltd s.r.o.

Aktualizované: 25.04.2016

Autor
Beneficium Euro Ltd s.r.o.

Súvisiace skúsenosti

Neinvazívny lifting (Ulthera) - Cenníky

Ceny od 600 €
Eveclinic Bratislava
Ceny od 550 €
MUDr. Diana Višňovská
Concept Clinic
Bratislava
Ceny od 550 €
Concept Clinic
ENVY klinika estetickej medicíny
Košice, Poprad, Bratislava, Žilina
Ceny od 350 €
zvyčajne do 1 800 €
ENVY klinika estetickej medicíny
Ceny od 150 €
zvyčajne do 3 500 €
Biothecare Estétika

Neinvazívny lifting (Ulthera)

97% spokojnosť. Založené na 31 hodnoteniach pacientov.

Odborníci vo vašom okolí   
Fotografie pacientov
Zákroky, na ktoré sa chystajú ostatní.