Neinvazívny lifting (Ulthera)

Autor: Beneficium Euro Ltd s.r.o.

Ide o novú metódu omladenia pokožky celkom neinvazívnou metódou (tzn. bez operácie, bez jaziev a modrín a dokonca aj bez vpichov ihiel, či bez akéhokoľvek porušenia vrchnej vrstvy pokožky). Ošetriť je možné nie len tvár, ale aj krk, dekoltáž, prsia (vyzdvihnutie ochabnutého poprsia až o niekoľko cm), chrbát ruky a okolie očí (brow-lifting).

Princíp metódy

Ulthera je metóda, pomocou ktorej sa vykonáva nechirurgické ošetrenie vysoko fókusovým ultrazvukom, tzv. ultherapia. Ide o jediný FDA schválený neinvazívny SMAS face lifting, ktorý zachová mimiku. Oblasti vhodné k ošetreniu sú líca, krk a okolie očí (brow-lifting). Ultherapia využíva prirodzenú regeneratívnu schopnosť organizmu jemne a postupne obnoviť pamäť pokožky, plus podporného tkaniva a jeho výhodou je, že pôsobí v rovnakej podkožnej vrstve ako klasický chirurgický zákrok.

Priebeh ošetrenia

Ultherapia spočíva v jednorazových zákrokoch. Do pokožky, do voliteľnej hĺbky 4,5 mm, 3 mm alebo 1,5 mm, sa vysiela vysoká energia intenzívneho fókusového ultrazvuku. To vedie, podľa hĺbky pôsobenia, už bezprostredne po aplikácii k viditeľnému liftingovému efektu a spevneniu. Pokožka reaguje na dodanú energiu tvorbou nového kolagénu, vďaka ktorému sa postupne vypne.

Ulthera

Výhody ošetrenia

Ultherapia je neinvazívna a účinná alternatíva pre všetkých, kto chirurgický liftingový zákrok odmietajú, či už z dôvodu samotného chirurgického zákroku, dlhšej rekonvalescencie, či možnosti vytvorenia neprirodzenej mimiky. Ulthera sa dokáže efektívne pohybovať takto hlboko v tkanive a vypnúť ho. Vrchné vrstvy pokožky pritom ostávajú neporušené.

Popis vznikol za pomocí Beneficium Euro Ltd s.r.o.

Aktualizované: 25.04.2016

Autor
Beneficium Euro Ltd s.r.o.

Neinvazívny lifting (Ulthera) - Novinky

Dá sa omladnúť aj bez skalpela?

Ústav lekárskej kozmetiky a.s.

Okolo tridsiatky postupne stráca pleť kolagén a svoju niekdajšiu pružnosť. Ochabnutá tvár, krk a dekolt... To všetko už teraz...

Súvisiace skúsenosti

Stojí to za to

Dobry den, u MUDr. Kozuchovej som absolvovala Ultherapiu. Povodne som prisla na omladenie pleti kyselinou, ale pani Dr. mi na zakalde diagnostiky mojej pleti odporucila, ze by sa mi viac hodilo taketo osetrenie, ktore sp... Viac 

1 Páči sa mi to   2 Komentárov  
Registrovaný užívateľ 14.02.2018
Stojí to za to

Odporúčam kliniku.

Neinvazívny lifting (Ulthera) - Cenníky

Ceny od 600 €
Eveclinic Bratislava
Ceny od 550 €
MUDr. Diana Višňovská
Concept Clinic
Bratislava
Ceny od 550 €
Concept Clinic
ENVY klinika estetickej medicíny
Košice, Poprad, Bratislava, Žilina
Ceny od 350 €
zvyčajne do 1 800 €
ENVY klinika estetickej medicíny
Ceny od 550 €
MUDr. Terka Kuklicová

Neinvazívny lifting (Ulthera)

96% spokojnosť. Založené na 27 hodnoteniach pacientov.

Odborníci vo vašom okolí   
Fotografie pacientov
Zákroky, na ktoré sa chystajú ostatní.