Neinvazívny lifting tváre (Ulthera)

Index spokojnosti 93% Index spokojnosti Založené na 21 hodnoteniach pacientov

Ide o novú metódu omladenia pokožky celkom neinvazívnou metódou (tzn. bez operácie, bez jaziev a modrín a dokonca aj bez vpichov ihiel, či bez akéhokoľvek porušenia vrchnej vrstvy pokožky). Ošetriť je možné nie len tvár, ale aj krk, dekoltáž, prsia (vyzdvihnutie ochabnutého poprsia až o niekoľko cm), chrbát ruky a okolie očí (brow-lifting).

Princíp metódy

Ulthera je metóda, pomocou ktorej sa vykonáva nechirurgické ošetrenie vysoko fókusovým ultrazvukom, tzv. ultherapia. Ide o jediný FDA schválený neinvazívny SMAS face lifting, ktorý zachová mimiku. Oblasti vhodné k ošetreniu sú líca, krk a okolie očí (brow-lifting). Ultherapia využíva prirodzenú regeneratívnu schopnosť organizmu jemne a postupne obnoviť pamäť pokožky, plus podporného tkaniva a jeho výhodou je, že pôsobí v rovnakej podkožnej vrstve ako klasický chirurgický zákrok.

Priebeh ošetrenia

Ultherapia spočíva v jednorazových zákrokoch. Do pokožky, do voliteľnej hĺbky 4,5 mm, 3 mm alebo 1,5 mm, sa vysiela vysoká energia intenzívneho fókusového ultrazvuku. To vedie, podľa hĺbky pôsobenia, už bezprostredne po aplikácii k viditeľnému liftingovému efektu a spevneniu. Pokožka reaguje na dodanú energiu tvorbou nového kolagénu, vďaka ktorému sa postupne vypne.

Ulthera

Výhody ošetrenia

Ultherapia je neinvazívna a účinná alternatíva pre všetkých, kto chirurgický liftingový zákrok odmietajú, či už z dôvodu samotného chirurgického zákroku, dlhšej rekonvalescencie, či možnosti vytvorenia neprirodzenej mimiky. Ulthera sa dokáže efektívne pohybovať takto hlboko v tkanive a vypnúť ho. Vrchné vrstvy pokožky pritom ostávajú neporušené.

Popis vznikol za pomocí Beneficium Euro Ltd s.r.o.

Aktualizované: 25.04.2016

Diskusia

O čom sa hovorí Reakcií celkom Posledná odpoveď
Uthera -vhodny vek  0 19.03.2017
Opakovanie ošetrenia prístrojom Ulthera  POPULAR  1 15.09.2013
Ulthera na aknóznu pleť  POPULAR  0 09.01.2013
Ultherapia na pleť s atopickým ekzémom  POPULAR  1 15.09.2013
Zobraziť všetky diskusie k Neinvazívny lifting tváre (Ulthera)
Odborníci vo vašom okolí   

Zákroky, na ktoré sa chystajú ostatní.