Arthromed s.r.o.

Arthromed s.r.o.

(1 Recenzia)·100% odporúča
Ohodnotiť
Blažeja Bullu 15, Martin, Žilinský kraj
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Arthromed s.r.o.
Arthromed s.r.o.
(1 Recenzia)·100% odporúča
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Informácie

Arthromed je súkromné špecializované zdravotnícke zariadenie poskytujúce zdravotnú starostlivosť v odbore ortopédie a chirurgie. Na trhu pôsobí od roku 2006. Ročne vykoná niekoľko stoviek operačných zákrokov, pričom svoje služby poskytuje nadregionálne, v rámci celého Slovenska, no starostlivosť poskytuje i pre zahraničných pacientov. Tím lekárov zariadenia pravidelne zavádza do praxe súčasné trendy v diagnostike a liečbe, snažiac sa dosiahnuť medzinárodnú kvalitu ošetrení.

Arthromed prevádzkuje ortopedickú ambulanciu, chirurgickú ambulanciu a pracovisko jednodňovej chirurgie s 5 lôžkami na oddelení.

Ortopedická ambulancia

V ortopedickej ambulancii zariadenia Arthromed vykonáva ortopedické vyšetrenia pre deti i dospelých pacientov. Okrem toho poskytuje liečbu artrózy, bolestí chrbta a kĺbov, poskytujú aplikáciu vnútrokĺbových injekcií a obstrekov. Poskytujú i liečbu kyselinou hyalurónovou. Vykonávajú tiež posudkovú činnosť pre sociálne poisťovne.

Chirurgická ambulancia

V chirurgickej ambulancii poskytuje Arthromed vyšetrenia, stanovenie diagnóz a určenie liečebného postupu pri akútnych brušných príhodách a ochoreniach, vyšetrenia hernií, varixov a trombóz končatín. Poskytujú tiež vyšetrenia a konzervatívnu liečbu hemoroidov.

Centrum ortopédie, športovej traumatológie a chirurgie

Klinika Arthromed na svojom oddelení ortopédie, športovej traumatológie a chirurgie, poskytuje ortopedické vyšetrenia detí a dospelých pacientov, liečbu pohybového aparátu a pourázových stavov, operačnú liečbu ortopedických ochorení a úrazov, ultrazvukové vyšetrenia svalov, šliach a kĺbov a vyšetrenia bedrových kĺbov novorodencov. Okrem toho môžete podstúpiť i liečbu rázovou vlnou, kyselinou hyalurónovou, vyšetrenia kŕčových žíl, nechať si odstrániť znamienka či iné podkožné útvary, a úpravu jaziev.

V príjemnom prostredí kliniky Arthromed Vás pri návšteve privíta milý a ústretový tím lekárov, ktorý pri svojich zákrokoch využíva len tie najmodernejšie operačné postupy, materiály najvyššej kvality, dodržiavajúc pritom najvyššie hygienické štandardy.

Hlavné zákroky

Plastická chirurgia

Recenzie (1)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Zmenšenie a spevnenie pŕs

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.