Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s Arthromed s.r.o.? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - Arthromed s.r.o.

Uvítanie

Arthromed je súkromné špecializované zdravotnícke zariadenie poskytujúce zdravotnú starostlivosť v odbore ortopédie a chirurgie. Na trhu pôsobí od roku 2006. Ročne vykoná niekoľko stoviek operačných zákrokov, pričom svoje služby poskytuje nadregionálne, v rámci celého Slovenska, no starostlivosť poskytuje i pre zahraničných pacientov. Tím lekárov zariadenia pravidelne zavádza do praxe súčasné trendy v diagnostike a liečbe, snažiac sa dosiahnuť medzinárodnú kvalitu ošetrení.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

Arthromed prevádzkuje ortopedickú ambulanciu, chirurgickú ambulanciu a pracovisko jednodňovej chirurgie s 5 lôžkami na oddelení.

Ortopedická ambulancia

V ortopedickej ambulancii zariadenia Arthromed vykonáva ortopedické vyšetrenia pre deti i dospelých pacientov. Okrem toho poskytuje liečbu artrózy, bolestí chrbta a kĺbov, poskytujú aplikáciu vnútrokĺbových injekcií a obstrekov. Poskytujú i liečbu kyselinou hyalurónovou. Vykonávajú tiež posudkovú činnosť pre sociálne poisťovne.

Chirurgická ambulancia

V chirurgickej ambulancii poskytuje Arthromed vyšetrenia, stanovenie diagnóz a určenie liečebného postupu pri akútnych brušných príhodách a ochoreniach, vyšetrenia hernií, varixov a trombóz končatín. Poskytujú tiež vyšetrenia a konzervatívnu liečbu hemoroidov.

Centrum ortopédie, športovej traumatológie a chirurgie

Klinika Arthrome na svojom oddelení ortopédie, športovej traumatológie a chirurgie, poskytuje ortopedické vyšetrenia detí a dospelých pacientov, liečbu pohybového aparátu a pourázových stavov, operačnú liečbu ortopedických ochorení a úrazov, ultrazvukové vyšetrenia svalov, šliach a kĺbov a vyšetrenia bedrových kĺbov novorodencov. Okrem toho môžete podstúpiť i liečbu rázovou vlnou, kyselinou hyalurónovou, vyšetrenia kŕčových žíl, nechať si odstrániť znamienka či iné podkožné útvary, a úpravu jaziev.

Naša klinika

V príjemnom prostredí kliniky Arthromed Vás pri návšteve privíta milý a ústretový tím lekárov, ktorý pri svojich zákrokoch využíva len tie najmodernejšie operačné postupy, materiály najvyššej kvality, dodržiavajúc pritom najvyššie hygienické štandardy. Klinika Arthromed prevádzkuje objednávací systém, ktorý eliminuje čakanie na akékoľvek ambulantné ošetrenia, pričom máte možnosť absolvovať vyšetrenie i v poobedňajších alebo večerných hodinách.

Naše fotografie

Lekári & Pracovisko

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Dupuytrenová kontraktúra
Injekčné výplne
   Teosyal, Restylane, Esthelis, Juverdem, Surgiderm (preparáty kyseliny hyaluronovej)
Korekcia jaziev
Laserové zákroky estetickej dermatológie
   Laserové odstránenie tetovania a pigmentácií
Odstránenie znamienok, kožných výrastkov
Syndróm karpálneho tunelu

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Blažeja Bullu 15
036 08 Martin
Martin-Priekopa
Slovenská republika

Ste Arthromed s.r.o.? Ak sa táto prezentácia týka vás nebo vašeho pracoviska a prajete si prezentáciu upraviť alebo rozšíriť, kontaktujte nás
Informácie na tejto stránke nie sú overené a môžu byť nepresné. Ak sú tu chyby, prípadne sa jedná o vašu prezentáciu lekára alebo pracoviska a chcete ju upraviť alebo rozšíriť, kontaktujte nás.