Arthromed s.r.o.

Arthromed s.r.o.

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Blažeja Bullu 15, Martin, Žilinský kraj
Arthromed s.r.o.
Arthromed s.r.o.
Žiadne recenzie

Informácie

Arthromed je súkromné špecializované zdravotnícke zariadenie poskytujúce zdravotnú starostlivosť v odbore ortopédie a chirurgie. Na trhu pôsobí od roku 2006. Ročne vykoná niekoľko stoviek operačných zákrokov, pričom svoje služby poskytuje nadregionálne, v rámci celého Slovenska, no starostlivosť poskytuje i pre zahraničných pacientov. Tím lekárov zariadenia pravidelne zavádza do praxe súčasné trendy v diagnostike a liečbe, snažiac sa dosiahnuť medzinárodnú kvalitu ošetrení.

Arthromed prevádzkuje ortopedickú ambulanciu, chirurgickú ambulanciu a pracovisko jednodňovej chirurgie s 5 lôžkami na oddelení.

Ortopedická ambulancia

V ortopedickej ambulancii zariadenia Arthromed vykonáva ortopedické vyšetrenia pre deti i dospelých pacientov. Okrem toho poskytuje liečbu artrózy, bolestí chrbta a kĺbov, poskytujú aplikáciu vnútrokĺbových injekcií a obstrekov. Poskytujú i liečbu kyselinou hyalurónovou. Vykonávajú tiež posudkovú činnosť pre sociálne poisťovne.

Chirurgická ambulancia

V chirurgickej ambulancii poskytuje Arthromed vyšetrenia, stanovenie diagnóz a určenie liečebného postupu pri akútnych brušných príhodách a ochoreniach, vyšetrenia hernií, varixov a trombóz končatín. Poskytujú tiež vyšetrenia a konzervatívnu liečbu hemoroidov.

Centrum ortopédie, športovej traumatológie a chirurgie

Klinika Arthromed na svojom oddelení ortopédie, športovej traumatológie a chirurgie, poskytuje ortopedické vyšetrenia detí a dospelých pacientov, liečbu pohybového aparátu a pourázových stavov, operačnú liečbu ortopedických ochorení a úrazov, ultrazvukové vyšetrenia svalov, šliach a kĺbov a vyšetrenia bedrových kĺbov novorodencov. Okrem toho môžete podstúpiť i liečbu rázovou vlnou, kyselinou hyalurónovou, vyšetrenia kŕčových žíl, nechať si odstrániť znamienka či iné podkožné útvary, a úpravu jaziev.

V príjemnom prostredí kliniky Arthromed Vás pri návšteve privíta milý a ústretový tím lekárov, ktorý pri svojich zákrokoch využíva len tie najmodernejšie operačné postupy, materiály najvyššej kvality, dodržiavajúc pritom najvyššie hygienické štandardy.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Hlavné zákroky

Plastická chirurgia

Obrázky (9)

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.