MUDr. Nina Stará Ivaničková

MUDr. Nina Stará Ivaničková

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Fatranská 5, Nitra, Nitriansky kraj
MUDr. Nina Stará Ivaničková
MUDr. Nina Stará Ivaničková
Žiadne recenzie

Informácie

MUDr. Nina Stará Ivaničková je kožná lekárka, ktorá si otvorila vlastnú dermatovenerologickú ambulanciu ESTEDERM v Nitre. Okrem dermatologických vyšetrení a zákrokov ponúka aj služby estetickej dermatológie. V kožnej ambulancii ESTEDERM si zakladajú na poskytovaní prvotriednej starostlivosti ako po zdravotnej stránke, tak aj po tej ľudskej, preto sa ich spokojná klientela neustále rozrastá. Štandardom je tu používanie najnovších postupov, pre šetrné a efektívne riešenie drobných nedostatkov a podčiarknutie prirodzenej krásy. Každému zákroku či vyšetreniu predchádza aj dôverný rozhovor s klientom, vďaka ktorému môže pani doktorka pochopiť motiváciu aj ciele klienta, a tým dosiahnuť výsledky, s ktorými bude naozaj spokojný.

V portfóliu služieb MUDr. Starej Ivaničkovej a ambulancie ESTEDERM klienti nájdu diagnostiku a liečbu rôznych kožných ochorení, a to ako u dospelých tak aj u detí, a tiež kontrolu znamienok digitálnym dermatoskopom.

Spomedzi služieb estetickej medicíny tu môžu klienti podstúpiť rôzne ošetrenia a zákroky na omladenie či regeneráciu pleti pre svieži a mladistvý vzhľad. Patrí medzi ne napríklad chemický peeling, ktorý nielen vyhladí vrásky, ale pleť celkovo spevní, navráti jej pružnosť, zjednotí jej tón a zbaví ju jemných jazvičiek či pigmentácií. Ďalším účinným ošetrením je mezoterapia, pri ktorej sa do pleti tenkými ihličkami vpichuje zmes aktívnych látok, ktoré ju vyživia. Výsledkom je pružná vypnutá pleť s vyhladenými vráskami. Vrások sa v ambulancii ESTEDERM môžu klienti zbaviť aj vďaka obľúbenému botulotoxínu, ktorý pôsobí na mimické svaly, čím následne vyhladí mimické vrásky. Pôsobí zároveň aj preventívne pred vznikom nových vrások. Okrem toho MUDr. Stará Ivaničková aplikuje tiež kyselinu hyalurónovú, ktorá je okrem vyplnenia vrások účinná aj ak chce klientka zväčšiť či remodelovať pery, kontúrovať črty tváre alebo rehydratovať pleť. 

Moderne vybavenú ambulanciu ESTEDERM a MUDr. Ninu Starú Ivaničkovú môžu klienti navštíviť v Nitre v Medicínskom centre Chrenová.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.