Facelift,smass - zlý výsledok a jazvy

Ani
Ani
3. 12. 2019 · Posledná odpoveď: 17. 3. 2021

Prosim Vas,co sa s tym da robit? Bola som na na operacii,facelifting, smas, tvare, krku a liosukcia podbradku. Pred 10 mesiacmi. A vysledok ziaden,teda ano, vyzera to ovela horsie a este plus jazvy k tomu.Tak neviem, co mam robit.Bola som uz niekolkokrat u lekara, ktory ma operoval,podla neho je to v poriadku. Fotky prikladam.

Reklama

odpovede (2)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
MUDr. Helena Ježovitová
Pezinok . 10. 12. 2019
Najlepšia odpoveď
Pani,u nás v IEM na plastickej chirurgii v Pezinku je facelifting veľmi frekventovanou operáciou,preto ju predávame aj na Myslím,že každý plastický chirurg urobí pre svoju klientelu maximom a istotne sa to týka aj vášho pána doktora.No Vašu nespokojnosť chápem a ponúkam vám u nás konzultáciu zdarma.
Konzultujeme Po-Štvr s príchodom 13.-14.00 hod/do 19.12. a od 7.1.2010,ľubovoľne/
S pozdravom Helena Ježovitová
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Dobrý deň,
odporúčam Vám osobnú konzultáciu. Pre objednanie sa na nezáväznú konzultáciu a ďalšie informácie, prosím, kontaktujte naše odborné konzultantky na

S pozdravom
MUDr. Mária Rakúsová
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Facelift
Žiadne odpovede
Odstránenie jaziev
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 3. 3. 2015
Mastopexia
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 7. 6. 2022

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi