Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

9. 3. 2020 · Aktualizácia: 8. 10. 2023

Ovisnuta brada a kutiky okolo ust

Stojí to za to
Približná cena: 4.000 €

O lekárovi

Hodnotenie:
Ovisnuta brada a kutiky okolo ust

Operaciu som podstupila s cielom zdvihnut bradu a kutiky okolo ust, ktore mi v ovisnutej polohe dodavali prisny az namosureny vyraz. Pri konzultacii pan doktor navrhol urobit aj lipotransfer - tuk z mojho brucha pridat do lic. Operacia trvala 3 hodiny, pocas ktorej som si mohla vybrat oblubeny zaner hudby na pocuvanie (jazz). Vsetko prebehlo hladko. S vysledkom som velmi spokojna - nielenze neposobim namosurene, ale pri usmeve sa mi objavuju take sibalske "jamky v licach", co mi je velmi mile. Facelift mi zaroven zmiernil kruhy pod ocami. Zo srdca dakujem MUDr. Bohacovi a jeho timu za profesionalny a ludsky pristup. Zlepsili mi kvalitu zivota. Rozhodne odporucam.

5

Komentárov (5)

Dobrý deň,

ďakujem Vám za hodnotenie, som veľmi rád, že sa Vám zlepšila kvalita života a ste spokojná s výsledkom.

Prajem všetko dobré

S pozdravom
Martin Boháč
Odpovedať
Prosim Vás,koľko ste zato platili?Rozmýšľam nad tou operáciou aj ja,mám ten istý problém.Bolelo to?Hojilo sa to dobre?Ďakujem
Odpovedať
Dobry den, stalo to 4tis.eur. Pri lokalnej anesteze to raz trochu zabolelo, inak v pohode. Tyzden som nosila kompresivnu ohlavku, az potom som si mohla umyt vlasy. Hojilo sa to rychlo a bez problemov, po 3 tyzdnoch som bola v praci a nikto si nic nevsimol. Zelam uspesnu zmenu aj Vam!
Odpovedať
Dobrý a koľko Vás to stálo a ešte sa chcem spýtať boli ste aj hospitalizovaná alebo to bolo na 1 den a po zákroku ste šli dodmov, a ešte treba potom ostať doma nejaký čas sú modriny alebo dá sa chodiť do práce , ďakujem veľmi pekne chcela by som si dať spraviť face lifting a bola som aj na konzultácii v B.B. a ponuklli mi to aj s lisposukcou druhej brady za 2790,- eur a neviem či je to normálna cena alebo vysoká
Odpovedať
Bolo by fajn keby ste pridali foto pred a po. Veľmi pomôžu pri rozhodovaní.
Odpovedať

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.