Kto mi poradí aký zákrok by bol pre mňa najlepší?

Peterstakac
28. 11. 2023 · Posledná odpoveď: 23. 1. 2024

Dobrý deň. Prosím o radu. Ako každý človek aj ja cítim že moja tvár už nieje to čo bývalo a starne. najviac ma však trápia nosovo ústne vrásky ktoré mi zvýrazňujú akokeby spadnuté líca. Potreboval by som poradiť ktorý zákrok by bol pre mňa najmenej invazívny s rýchlo rekonvalenscenciou.

Kto mi poradí aký zákrok by bol pre mňa najlepší? Ako vás môžem kontaktovať okrem tohoto chatu?

Reklama

odpovede (2)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
Premium
Žilina . 23. 1. 2024
Dobrý deň,
Anti-ageing procedúr je veľa a je dôležité na mieru vytvoriť plán liečby, keďže je to komplexná záležitosť. Odporúčala by som Vám konzultáciu s certifikovaným doktorom v tejto oblasti. Jednou z možností by pre Vás mohla byť biorevitalizácia, ktorá spevňuje vaše tkanivá. Je to minimálne invazívna procedúra, po ktorej sa môžete okamžite vrátiť k bežnému životu. Biorevitalizácia, ak sa správne aplikuje, je efektívna liečba s krásnymi výsledkami. Poprípade, ak bude ešte treba a budete správny kandidát, je tu aj možnosť vyplniť nasolabiálne vrásky dermálnou výplňou. Toto je tiež minimálne invazívne.
Všetky spomínané zákroky môžu a nemusia byť pre vás vhodné, to treba prekonzultovať osobne s lekárom. Avšak, aspoň môžete mať približnú predstavu, čo by Vám vedelo pomôcť.
Ak by ste nás chcel kontaktovať pre podrobnejšiu konzultáciu, môžete cez náš profil beauty bar concept alebo telefonicky.
Prajem pekný deň,
MDDr. Karolína Kollárová
beauty bar concept
WhatsApp
Bratislava . 5. 12. 2023
Aktuálne do popredia prichádzajú materiály ,ktoré zabezpečujú naozaj šetrné a pre pacienta / klienta minimálne zaťažujúce ošetrenie .Mame pre vás riešenie ,ktoré navodi pružnosť ,stratenú elasticitu pleti ,zlepší kontúry tvare spevnením kolagenovych vláken a to naozaj jemným ošetrením Blizdie info môžme poskytnúť pri konzultácii Príjemný deň
MUDr Janka Smoterová
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Kyselina hyalurónová
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 14. 3. 2022
Liposukcia
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 20. 4. 2022
Odstránenie znamienok
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 5. 3. 2010
Plazma terapia
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 12. 4. 2022
Rhinoplastika
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 7. 6. 2012
Gynekomastia
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 23. 10. 2014
Odstránenie jaziev
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 20. 9. 2022
Rhinoplastika
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 26. 11. 2020
Kyselina hyalurónová
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 13. 4. 2015
Odstránenie jaziev
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 14. 6. 2022

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi