Výrazné jazvy po blefaroplastike

josephine
29. 6. 2014 · Posledná odpoveď: 1. 7. 2014

Chcem sa opytat,prosim vas som 1 mesiac po korekcii hornych viecok. Rez mam az do obocia,som z toho nestastna, maskujem to makeupom,ale denne pracujem s mnozstvom ludi a mam z tych jaziev traumu. Myslela som ,ze si pomozem a len som si tou korekciou uskodila. Jazvy si osetrujem silikonovou tycinkou,ale su vidiet ,velmi. Kedy je prosim moznost nejakeho zasahu do jazvy?a je vobec moznost ze by to nebolo tak vidiet?dakujem za odpovef.

Reklama

odpovede (3)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
Premium
MUDr. Dušan Guba PhD. MPH
Trnava . 30. 6. 2014
Najlepšia odpoveď
Prajem Vam dobry den,Mesiac po operacii hornych viecok je kratky cas na event . operacnu korekciu.( nie skor ako 3-4 mesiace po a neskor|. Osetrovanie po blepharoplastike tycinkami , kremami, gelmi na jazvy nepovazujem za celkom vhodne- v inych lokalitach ano. Doporucujem samozrejme navstevu operatera. Ak mate zaujem , mozete sa dostavit na konzultaciu k nam . S pozdravom, dr D.Guba, Oddelenie plast.chirurgie, ULK, Bratislava
MUDr. Marek Šipka
MUDr. Marek Šipka
Žiadne recenzie
1. 7. 2014
Dobrý deň,
pravdepodobne máte prevedenú operáciu technikou, kedy je jazva vedená šikmo smerom hore pod obočie. Vtedy sa jazva ťažšie skryje do ryhy horného viečka a preto je viditeľná a Vám práve preto vadí. Treba určite počkať, uvidíte za mesiac - dva, bude po jazvách. Doporučujem silikonové gély. Táto technika má veľký efekt, ak je previs lokalizovaný do laterálnych častí viečok, nevýhodou sú tie jazvičky prvé 2 mesiace, kedy bývajú ešte červené. Myslim, že operačná korekcia v tomto prípade by Vám jazvy nedstránila.
Pozdravujem. Šipka
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Premium
ENVY klinika estetickej medicíny
3 adresy v Bratislavský kraj, Košický kraj... . 30. 6. 2014
Dobrý deň, mesiac je ešte veľmi krátka doba na hojenie jaziev. Je veľká pravdepodobnosť že sa jazvičky ešte ukľudnia, je nutné ich masírovať tlakom prsta ale nie krúžovými pohybmi. Odporúčame si kúpiť silikónové náplaste na jazvy alebo mastičku ktorá je presne určená ja hojenie jaziev. S pozdravom klinika ENVY
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Abdominoplastika
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 18. 1. 2022
Abdominoplastika
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 11. 10. 2022
Kyselina hyalurónová
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 15. 7. 2014
Botulotoxín
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 16. 2. 2022
Blefaroplastika
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 11. 5. 2022
Blefaroplastika
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 23. 3. 2019
Blefaroplastika
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 1. 12. 2017
Kyselina hyalurónová
5 odpovedí, najnovšia odpoveď: 3. 2. 2021
Blefaroplastika
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 17. 12. 2018
Blefaroplastika
6 odpovedí, najnovšia odpoveď: 26. 8. 2021

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi