Modelacia prsnikov po ukonceni kojenia

hasan
hasan
23. 8. 2008 · Posledná odpoveď: 30. 9. 2013

Po kojeni moje prsia stratili povodny tvar a su ovisnute. Aka dlha je predpokladana dlzka hospitalizacie a rekonvalescencie? Udrzia si prsia upraveny tvar aj po dalsom tehotenstve, alebo je lepsie pockat s plastikou?

Reklama

odpovedí (9)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
Klinika GHC Praha
Klinika GHC Praha
Žiadne recenzie
15. 1. 2012
Dobrý den,ráda bych Vás pozvala na vstupní konzultaci spojenou s vyšetřením k některému z našich zkušených plastických chirurgů, v rámci které lékař zhodnotí stav, vše Vám vysvětlí a v případě indikace Vám sestaví přesný cenový plán a objasní rozsah možného výkonu. Následně si lze rovnou rezervovat termín výkonu. Cena nezávazné vsupní konzultace činí 500,- Kč a v případě realizovaného výkonu bude z jeho ceny odečtena. Operace prsou je možná dle vyjádření našich pl. chirurgů min. 6 měsíců po ukončení kojení. Pro objednání nebo v případě dotazů jsme Vám rádi k dispozici na uvedených tel. kontaktech.S přáním hezkého dne za Kliniku GHC Praha,Markéta KoňaříkováSenior Client Care ManagerKlinika GHCKrakovská
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
MUDr. Jaroslav Hirňák
MUDr. Jaroslav Hirňák
Žiadne recenzie
12. 1. 2012
Dobrý večer pani Lenka.
Modelácia prsníkov sa dá urobiť aj bez odstránenia kože,teda s plným zachovaním objemu,ktorý teraz máte.
Nedoporučoval by som samotnú modeláciu iba okolo prsných dvorcov,výsledný stav je nepriaznivý,vrchol prsníkov je oploštený /koláčový efekt/.Prsia nevyzerajú pekne.Navyše je tu aj riziko širokých jaziev okolo dvorcov.
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Premium
Bratislava . 12. 1. 2012
Mila Lenka,
samozrejme, ze sa daju prsia upravit aj bez pouzitia implantatov, mastopexia je o spevneni ptotickych prsnikov bez ohladu na ich velkost.
Existuju techniky, pri ktorych sa da zachovat co najviac vlastneho tkaniva, a preto vysledna velkost by sa nemala radikalne zmenit. Otazkou je len umiestnenie jaziev.
Optimalna by bola osobna konzultacia, v pripade vazneho zaujmu, pre zaciatok mi postaci, ak mi poslete Vase fotky.
S pozdravom,
dr. Jo Skulavik
MUDr. Ján Švehlík
Košice . 11. 1. 2012
Dobrý deň prajem,
Aj keď som nevidel jestvujúci stav, asi by som Vám doporučil skombinovať dva postupy v jednom zákroku. Mierne zväčšenie implantátom - nie veľkým ( 150 - 200 ml ) a veľmi diskrétnu modeláciu okolo dvorca. Dosiahnete vynikajúcu efekt pri minimálnom riziku vzniku rušivých jaziev a možných komplikácií. Získate pevné prsia, navráti sa Vám napnutie pokožky na prsiach, proporočne k telu sa Vám zväčší obvod hrudníka a prsia nebudú ovisnuté.

S pozdravom

MUDr. Ján Švehlík
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
MUDr. Viliam Jurášek
MUDr. Viliam Jurášek
11. 1. 2012
Po uprave Vasich mensich prsníkov by tieto boli mensie o cast kože a podkozia z dolneho pólu prsníka. Rozhodnutie o výslednej velkosti prsníkov mozte ponechat po zhojení na neskor, volbou vhodneho implantatu. Dr.Jurášek
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Klinika GHC Praha
Klinika GHC Praha
Žiadne recenzie
6. 12. 2011
Dobrý den,jsem si jista, že naši špičkoví plastičtí chirurgové učiní pro zlepšení stavu maximum. Operace prsou je možná dle vyjádření našich lékařů min. 6 měsíců, někteří plastičtí chirurgové vyžadují odstup v délce 1 roku. Máte-li zájem, zašlete prosím fotky Vašich prsou zepředu a z boku a bližší informace o Vašem zdravotním stavu a já Vám zajistím vyjádření lékaře a cenový plán. Vhodná a určující je pak samozřejme osobní konzultace s lékařem, kterou lze naplánovat v rámci jedné návštěvy Prahy spolu s operací. S přáním hezkého dne za Kliniku GHCMarkéta Koňaříková
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
MUDr. Viliam Jurášek
MUDr. Viliam Jurášek
5. 12. 2011
Mastopexia s augmentaciou je riešením Vášho problému a dá sa vykonať 6 mesiacov od ukončeného kojenia. Najdôležitejšie je rozmeranie a voľba veľkosti implantátov, ktorých objem môže byt i rozdielny. Pošlite nám fotku -detail prsníkov , hlavne pohľad spredu , vyjadrím sa Vám uz konkrétnejšie. S pozdravom Dr. Jurášek
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Premium
Bratislava . 4. 12. 2011
Mila Ejka,
ako zena i lekarka chapem Vasu situaciu velmi dobre. Z obsahu Vasho prispevku je citit ako velmi tym trpite, hoci ako pisete, manzelovi to nevadi.
Je prirodzene, ze kazda zena sa chce pacit svojmu partnerovi, ale este prirodzenejsie, chce sa pacit sama sebe! Chce byt v symbioze so svojim telom a psychikou. Je logicke, ze prsia po porode zaznamenaju velku zmenu, ci uz symetricke, alebo asymetricke, preto je spravne pockat s ich operaciou az po porode/porodoch. Pritomnu asymetriu vsak vyriesi len operacia.
Dajte zbohom minulosti a sustredte sa na svoju pritomnost a buducnost.
Kazdy clovek ma urcitu asymetriu, t.j. existuje pripustna asymetria ci uz prsnikov alebo tvare (oci, obocia, nosa, etc.) ktora nie je rusiva.
Samozrejme, ze cielom operacie je maximalna snaha o symetriu, nie o dokonalost.
Vy musite mat na druhej strane realne ocakavanie. Symetria je vsak mozna, jak prsnikov tak dvorcov.
Finalne, optimalne je operaciu uskutocnit najskor po 3-6 mesiacoch od ukoncenia kojenia.
Ak mate vazny zaujem, mozete mi poslat Vase fotky. Medzitym si mozete pozriet nieco z mojej prace (fotky/pribehy mojich pacientov) v ramci nemeckej alebo anglickej verzie tohoto portalu.
S pozdravom,
dr. jo skulavik
MUDr. Helena Ježovitová
Pezinok . 16. 9. 2008
Pokles prsníkov po kojení a nezriedka aj ich zmenšenie oproti stavu pred tehotenstvom je častý a aj prirodzený jav.Tažké prsia produkujúce mlieko gravitačne klesajú a naťahujú tkanivo,ktoré fixuje prsnú žľazu k prednej hrudnej stene.Koža je taktiež poddajná štruktúra a dovolí prsnej žľaze poklesnúť.Náprava je možná väčšinou len chirurgickou cestou.Operácia sa vola mammaplastika,pri ktorej sa žľaza dvíha a formuje a nadbytok kože sa odstraňuje.Niekedy súčasne vkladáme implanáty,aby sme vyplnili a zastabilizovali dekolt.Jedná sa o veľmi frekventované a úspešné operácie.
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Zväčšenie pŕs
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 13. 9. 2022
Zmenšenie prsníkov
4 odpovede, najnovšia odpoveď: 8. 8. 2018
Zväčšenie pŕs
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 11. 12. 2013
Botulotoxín
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 22. 3. 2023
Mastopexia
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 8. 4. 2021
Zväčšenie pŕs
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 31. 3. 2022
Zväčšenie pŕs
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 27. 4. 2022
Zväčšenie pŕs
Žiadne odpovede
Mastopexia
7 odpovedí, najnovšia odpoveď: 12. 6. 2012
Zväčšenie pŕs
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 31. 5. 2022

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi