Dr. Dušan Červeň-klinika

Anonymné
anett
Bratislava · Vytvorené: 14. 3. 2012 · Posledná odpoveď 27. 3. 2021

dobrý den, pan doktor chcem sa opýtat na ktorej klinike pracujete ?chcela by som si dat Augmentácia - zväčšenie poprsia, počujem navás same pozitivne skusenosti.Chcem sa opytat ci sa da operacia aj na splatky ? dakujem vopred. pekný den

12 komentárov

Reklama
  • Anonymné
    blazena_gunar1013308
    27. 3. 2021

    Prosím vás pan doktor ja by som sa chcela objednát na z menšene prsia prosím odpoveď

  • Anonymné
    Veronika99577
    12. 6. 2012

    Pan doktor si skutocne zasluzi obrovske uznanie.Jednak pre jeho odborne kvality,a taktiez pre jeho ludsky pristup.Bola som operovana na ich klinike a vdaka jeho pristupu a pristupu jeho personalu som sa citila skvele a musim podotknut,ze aj s operaciou som nadmieru spokojna.

  • Anonymné
    meegi
    11. 6. 2012

    ja som na IEM v PK platila 3000 Eur operovala ma MUDr. Jezovitova.

  • Anonymné
    betty83304
    10. 6. 2012

    ano netreba sa nechať odradiť tou dlhou čakačkou, ja som sa splašila, lebo sa mi nechcelo tolko čakať a dopadla som tak, že mam za sebou nevydarenú operaciu a aj reoperáciu. Na treti krat už idem k pánovi doktorovi Červeňovi čo som šťastná, že sa ma vobec ujal. Tentokrat si už počkám veru...

  • Anonymné
    vivien
    10. 6. 2012

    Rok aj viac. Najskor sa treba objednat na konzultaciu, co trva tiez zopar mesiacov a potom ti daju termin operacie, co moze byt dokopy aj rok a pol.
    Predtym sa dalo v jednom telefonate zaistit termin konzultacie a operacie, pokial viem, tak teraz ti daju termin operacie az po konzultacii.
    Je to vsak aj o stasti, hlavne v zimnych mesiacoch, mnohokrat sa termin pre chorobu pacientky uvolni aj podstatne skor.
    Netreba sa tym vsak nechat odradit, pretoze ked uz baba dokaze cakat(existovat) roky s tymi prsiami co ma, tak ten rok ubehne ako voda a aspon ma istotu, ze ide k cloveku, ktory vie co robi a robi to rad a dobre.

  • Anonymné
    janaya
    9. 6. 2012

    Prosim Vas ako je to s cakacou dobou u pana doktora Cervena?

  • Anonymné
    vivien
    2. 6. 2012

    Cena v PK za hospitalizaciu a operaciu je 1.400,- eur.
    K tomu treba priratat cenu konkretneho typu implantatov, co je okolo 1.000,- eur, plus cenu pooperacnej podprsenky.
    Takze v priemere treba ratat +- okolo tych 2.500,- eur. celkovo

  • Anonymné
    Macka
    31. 5. 2012

    Ahoj ,môžem sa spýtať ako to je cenovo na klinike v Pk IEM???Ďakujem

  • Anonymné
    mi321cb
    2. 4. 2012

    Pekny den zelam!Pan Dr.Červeň je clovek s velkym,,Č,,...je to odbornik,ktory je viac nez 100%..ustretovy,mily,velmi ho odporucam,pretoze mam tiez augumentaciu za sebou.Od konzultacie az po poslednu kontrolu po operacii som s nim aj jeho kolektivom nadmieru spokojna.Preto ho naozaj odporucam...vysledny efekt naozaj stoji zato,aj ked cakacia doba je dost dlha,ale oplati sa pockat si.Bolest je urcite individualna a hojenie jaziev taktiez...

  • Anonymné
    andrea91782
    2. 4. 2012

    dobry den,chcela by som sa blizsie informovat o zvecseni prsnikov,na dr.červena len same pozytiva.preto by som mala zaujem dat si ich spravit u vas.blizsie info cena,kedy je volny termin,kolko sa hoja jazvy,ci to moc boli a podobne...za odpoved vopred dakujem...

  • Anonymné
    anett
    15. 3. 2012

    no ja som chcela tak v januari najneskor si to dat lebo potom cez leto stym chodit radsej ked bude zima ...no pisala som si z jednym dochtorom co mi odpisal za dr červena a napisal mi ze najblizsi termin na konzultaciu je jul 2012 a operaciu november 2012 to je strasne neskoro :((

  • Anonymné
    vivien
    15. 3. 2012
    Najlepší komentár

    Ahoj.
    Doktor Cerven pracuje na klinike NovaMed v Banskej Bystrici. Operuje cez urcite vikendy aj V Pezinku na klinike IEM. A myslim, ze je raz za cas aj v Poprade.
    Kontakt najdes na stranke NovaMed a aj na tejto stranke. Cakacie doby na operaciu a konzultaciu su dost dlhe (na konzultaciu zhruba pol roka, na operaciu aj rok). Ale oplati sa cakat, pan doktor je vynikajuci odbornik, ja som bola u neho na augmentacii vo februari.
    Ci sa da na splatky to netusim, podla mna sa to da riesit cez spotrebny uver.

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Radi Vás vypočujeme
Zapojte sa do diskusného fóra Estheticon. Chýbate nám tu!
Reklama