REFRESH estetic studio

REFRESH estetic studio

┼Żiadne recenzie
Ohodnoti┼ą
Moyzesova 1678 / 2B, Pezinok, Bratislavsk├Ż kraj
REFRESH estetic studio
REFRESH estetic studio
┼Żiadne recenzie

Informácie

­ŁŚą­ŁŚś­ŁŚÖ­ŁŚą­ŁŚś­ŁŚŽ­ŁŚŤ ­ŁŚ╣­ŁŚ«­ŁśÇ­ŁŚ▓­ŁŚ┐­ŁŚ╝­Łśâ­ŁŚ▓╠ü ­ŁŚ« ­ŁŚ▓­ŁśÇ­Łśü­ŁŚ▓­Łśü­ŁŚÂ­ŁŚ░­ŁŚŞ­ŁŚ▓╠ü ­ŁśÇ╠î­Łśü­Łśé╠ü­ŁŚ▒­ŁŚÂ­ŁŚ╝ s hlavn├Żm s├şdlom v Pezinku pon├║ka slu┼żby z oblasti estetickej medic├şny, kozmetiky a celkov├ęho zdravia. O klientov sa postar├í t├şm odborn├şkov, ktor├Ż sa sklad├í z fyzioterapeutov, kozmeti─Źiek, nutri─Źnej poradkyne, make-up artistky a vy┼íkolen├Żch lek├írok s rokmi praxe v estetickej medic├şne. Ka┼żd├Ż ─Źlen t├şmu je ┼ípecialistom vo svojom odbore, samozrejmos┼ąou je sledovanie noviniek a najnov┼í├şch trendov v oblasti zdravia a kr├ísy, v─Ćaka ─Źomu m├┤┼że ┼ít├║dio svojim klientom prin├í┼ía┼ą najnov┼íie ├║─Źinn├ę a overen├ę postupy a o┼íetrenia.

V r├ímci z├íkrokov estetickej medic├şny pon├║ka ┼ít├║dio REFRESH tie najvyh─żad├ívanej┼íie - aplik├íciu kyseliny hyalur├│novej a aplik├íciu botulotox├şnu. ─îi u┼ż sa t├║┼żite zbavi┼ą mimick├Żch vr├ísok, chcete vr├ísky celkovo vyhladi┼ą alebo v├ís zauj├şma sk├┤r v├Żpl┼ł a model├ícia pier ─Źi korekcia jemn├Żch nedokonalost├ş na tv├íri, sk├║sen├ę lek├írky v ┼ít├║diu REFRESH v├ís vypo─Źuj├║ a n├ísledne splnia va┼íe ┼żelania odbornou aplik├íciou s citom pre estetiku a detail.

Okrem estetickej medic├şny sa v┼íak ┼ít├║dio zameriava aj ─Ćal┼íie omladzuj├║ce a relaxa─Źn├ę tv├írov├ę aj telov├ę proced├║ry, v─Ćaka ktor├Żm sa budete c├şti┼ą lep┼íie, mlad┼íie a svie┼żej┼íie. Chemick├Ż peeling je vhodn├Ż ako na omladenie pleti, tak aj pre ─żud├ş s akn├ę a stopami po akn├ę, ke─Ć┼że dok├í┼że zjednoti┼ą t├│n pleti a korigova┼ą jemn├ę nedokonalosti. ─Äal┼í├şmi omladzuj├║cimi o┼íetreniami s├║ napr├şklad microneedling, plazmalifting alebo hydrata─Źn├ę o┼íetrenie Hydrafacial.

­ŁŚą­ŁŚś­ŁŚÖ­ŁŚą­ŁŚś­ŁŚŽ­ŁŚŤ ­ŁŚ╣­ŁŚ«­ŁśÇ­ŁŚ▓­ŁŚ┐­ŁŚ╝­Łśâ­ŁŚ▓╠ü ­ŁŚ« ­ŁŚ▓­ŁśÇ­Łśü­ŁŚ▓­Łśü­ŁŚÂ­ŁŚ░­ŁŚŞ­ŁŚ▓╠ü ­ŁśÇ╠î­Łśü­Łśé╠ü­ŁŚ▒­ŁŚÂ­ŁŚ╝ pon├║ka tie┼ż trval├║ laserov├║ epil├íciu ─Źi depil├íciu voskom pre hladk├║ poko┼żku bez ch─║pkov, tie┼ż celotelov├ę mas├í┼że alebo ob─ż├║ben├║ maderoterapiu ├║─Źinn├║ proti celulit├şde. ┼ápecialitou ┼ít├║dia je aj permanentn├Ż make-up a microblading a v─Ćaka nutri─Źnej terapeutke pon├║ka ┼ít├║dio odborn├ę poradenstvo aj v tejto oblasti.

T├şm ┼ípecialistov vedie zakladate─żka ┼ít├║dia Mgr. Jana Jurkovi─Źov├í, ktor├í sa permanentn├ęmu make-upu a kr├íse venuje u┼ż viac ako 6 rokov.┬á

Vkusn├ę a modern├ę priestory laserov├ęho a estetick├ęho ┼ít├║dia REFRESH m├┤┼żete nav┼ít├şvi┼ą v Pezinku a tie┼ż v Bratislave.

Mo┼żnos┼ą videokonzult├ície:

  • Nie

Mo┼żnos┼ą financovania alebo spl├ítok:

  • Nie
Kontaktujte overen├ę kliniky, ktor├ę pon├║kaj├║ vybran├Ż z├íkrok.