Bradavice na nohe

msg595949
msg595949
25. 10. 2017 · Posledná odpoveď: 30. 10. 2017

Dobrý deň. Trpím už pár rokov na bradavice na nohách. Po x neúspešných liečbach ambulantne u dermatologičky som sa rozhodla liečiť prípravkom Kolodium forte. Vrchná časť kože sa po cca 15-20 aplikáciách zlúpala do štádia zdokumentovaneho na fotke. Predpokladám, že som sa dostala už k samotnému viru. Pokračujem v liečbe, stále aplikujem roztok. Bola by som veľmi rada za Váš odborný názor, či je tento postup správny. Ďakujem vopred za odpoveď.

Reklama

odpovede (3)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
MUDr. Tatiana Pavlusová
Lučenec . 30. 10. 2017
Najlepšia odpoveď
Ano, je to správne, ale zdá sa, že je potrebné podporiť ešte vašu bunkovú imunitu, a osobná konzultácia+ doplniť lekárske ošetrenie buď kryoht. alebo vysokofrekvenčným prúdom.
s pozdravom
Pavlsuvá
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Premium
2 adresy v Košický kraj . 27. 10. 2017
Treba lokálnu anestézu a následne bodový laser Fraxis.
Môžete sa objednať cez recepciu
S pozdravom Dr.jalčovík
Chirkoz Medical Clinic
2 adresy v Bratislavský kraj, Trnavský kraj... . 26. 10. 2017
Dobrý deň Vám prajem, obávam sa, že prípravkom Kolódium forte bradavice nezničíte. dľa foto ide o niekoľko bradavíc,/koreňov/. Pravdepodobne bude potrebné bradavicu odstrániť chirurgicky alebo lyžičkovou metódou.
S pozdravom
Tím Chirkoz
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi