Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

14. 12. 2022

Celkova rhinoplastika od Dr. Racza

Stojí to za to
Približná cena: 2.800 €
135709
135710

O lekárovi

Bratislava
Hodnotenie:
Dakujem ze ste mi splnili sen, vdaka Vam sa konecne citim krasna.
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

V prvom rade by som sa chcela velmi pekne podakovat panovi doktorovi Raczovi za excelentnu pracu a aj celemu timu sestriciek a anesteziologicky za mily a ludsky pristup. Vdaka Vam mam konecne sebavedomie na mieste a som so sebou o 100% spokojnejsia. Splnili ste mi sen!

Izba bola cista, jedlo bolo vynikajuce a starostlivost taktiez 10/10. Co sa tyka zakroku a hojenia, nemala som ziadne bolesti, doslova som si nedala ani jednu tabletku od bolesti. Absolutne som sa necitila ako keby som mala za sebou operaciu. Po cca 3-4 dnoch som uz vedela dychat nosom. Po cca 2 tyzdnoch som uz mohla spat bez vyvysenia. Opuchy a modriny som mala oproti inym ludom, ktorych fotky som predtym videla uplne minimalne. Po 2 tyzdnoch som nemala ziadne modriny ani opuchy.

Pripajam fotku den pred operaciou a fotku cca 3 mesiace po. Ak by ste mali akekolvek otazky, kludne ma kontaktujte na instagrame: nynocka. :)

0

Komentárov (0)

Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama
Poďakovanie MUDr. Hederovi

Ambrózyová - pred rokom som podstúpila operáciu nosa u MUDr. Hederu,som veľmi spokojná,spravil zázrak, pred operáciou som mala pocit menejcennosti a teraz , teda si myslím, že sa mi zdvihlo sebavedomie. Priatelia mi stále hovoria, že som stále...

Čítať ďalej

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.