Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

15. 7. 2021

Zväčšenie pŕs-Motiva Ergonomix 380ml, MUDr. Dziuban, Bratislava, splnený sen

Stojí to za to
Približná cena: 3.100€
126848
126849

O lekárovi

Bratislava
Hodnotenie:
Zväčšenie pŕs-Motiva Ergonomix 380ml, MUDr. Dziuban, Bratislava, splnený sen
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Vždy som snívala mať pekný plný dekolt. Môj sen sa splnil len vďaka pánovi doktorovi Dziubanovi. Pán doktor všetko detailne ohľadom augmentácie vysvetlil už na konzultácii, kde ma presvedčil, že som zvolila správne ruky do ktorých sa zverím..Prístup doktora Dziubana je maximálne profesionálny od konzultácie, cez operáciu až po kontroly, z mojej strany obrovská spokojnosť. Dnes sú to 2 mesiace od operácie a ja sa už môžem počas dňa pýšiť novými krásnymi prsiami. Rekonvalescencia u mňa prebiehala super. Bolesti som mala len prvý deň po operácii, nasledujúce dni som pociťovala skôr silnú svalovicu. Keďže som požadovala prirodzený vzhľad pán doktor zvolil implantáty Motiva Ergonomix 380 Demi profil, ktoré naozaj vyzerajú prirodzene. Odporúčam všetkými desiatimi. ?

0

Komentárov (0)

Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Zvačšenie prsníkov

Mať dokonalý výzor a byť stále upravená je pre mňa veľmi dôležité. Keď som sa rozhodovala pre zvačšenie prsníkov, hľadala som skúsených odborníkov, ktorým môžem naplno dôverovať. Zverila som sa do rúk špičkového tímu v Interklinik, pretože toto...

Čítať ďalej

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.