Zväčšenie prsníkov Mentor VP 345ml anatomicky tvar - po dojčení

Zväčšenie prsníkov Mentor VP 345ml anatomicky tvar - po dojčení

Kate

Pre zväčšenie prsníkov som sa rozhodla po dlhom váhaní...cca po 10 rokoch od posledného kojenia. Dlho som bola len pozorovateľka premien. No nakoniec som sa odhodlala vďaka skupine na ktorú som narazila len náhodne na" modrom koníku". Veľa sa tam píše o priebehu a o zákroku a je tam veľa cenných rád..Tak som si dohodla konzultáciu u pána doktora I.Kováča v Nr v Avelane clinik a od prvej chvíle som všetko nechala na ňom pretože má bohaté skúsenosti..dohodli sme sa na veľkosti implantatov 345ml +úprava...a som dnes 3 týzdne po oper. a nič neľutujem, akurát len to ,že som tak dlho váhala a nešla skôr...

Zobraziť príspevky11 Skryť príspevky11
Jana

Ahoj kapeseki, písala si hodnotenie na kliniku aj na modrého koníka, alebo ako si narazila na estheticon, ze píšeš hodnotenie tu? Pre aké implantáty si sa rozhodla - značka, tvar a veľkosť? Veľa žien rieši po kojení tvar prsníkov, mohla by si vložiť anonymne fotku tvojho nového poprsia? :)

Zobraziť odpoveď 10
Kate

Na modreho konika som narazila nahodne a na estheticon som tiez da sa povedat nahodou ked som zistovala recenzie na pana doktora Kovaca pre ktoreho som sa rozhodla...Mam mentor VP 345ml anatomicky tvar...na chvilku sem dam foto pred a mesiac po...

Odpoveď na Kate
MUDr. Imrich Kováč

Dobry den prajem, Dakujem za Vase hodnotenie. Chcem dodat, ze s dobrou pacientkou je vzdy radost pracovat😊 Kovac

Odpoveď na Kate
Jana

Jéééé, paráda, díky za fotky, nenechávaj ich iba dočasne, nechaj ich tu nastálo, aby si pomohla ženám sa rozhodnúť aj za niekoľko rokov. Píšeš, že tam bola aj nejaká úprava, o čo sa jednalo? Zdá sa mi, že implantát bol vkladaný cez bradavky. Uberala sa aj koža okolo bradaviek?

Odpoveď na Jana
Kate

Ano boli vkladané cez dvorce a boli aj zmenšované.

Odpoveď na Kate
Jana

A čo hojenie? Ako to prebiehalo s deťmi? Aké máš malé deti a ako si to zvládla?

Odpoveď na Jana
Kate

Hojenie prebehlo bez problemov a deti mám už veľké takže sú už samostatné aj mi teda pomáhali s domácimi prácami keď bolo treba..

Odpoveď na Kate
Kate

pred a po 5,5týždňové

Odpoveď na Kate
Jana

Tie dúhové plavky sú pecka! A čo citlivosť bradaviek? Je to v pohode?

Odpoveď na Jana
Kate

Ďakujem.No pravú mám citlivú od začiatku a lavú som po operácii necítila vôbec až teraz posledné 2 týždne ju začínam mať citlivú.

Odpoveď na Kate
laaasocka

Sú akurat ani bych nepovedala že sú umele

Moja prvá aug.nesplnila moje očakávania…

Kate

Moja prvá aug.nesplnila moje očakávania.Všetko bolo v poriadku do 8 týždňa po operácii. Ako mi ustúpil opuch prsia nadobudli nepekný tvar,každý bol iný a bola tam aj asymetrie v prsných dvorcoch+poklesli..Po kontrole p.dr. zistil,že mám zrotovaný jeden implantát..Tak sme sa dohodli,že mi spraví reoperáciu,ale až po pól roku od prvej operácie.Navrhol mi výmenu za okrúhle implantáty zn.NAGOR veľ.390-420ml vys.profil.+úprava dorcov (dorovnanie asymetrie).Reoperáciu som podstúpila pred 8.týždňami. Nakoniec mi musel vložiť až 520ml VP,aby sa vyplnilo voľné miesto. No musím povedať,že dobre urobil,som konečne spokojná..😁Nedá sa to ani porovnať s tými prvými,ktoré som mala.Tie mi ani zďaleka nevyčarovali taký plný dekolt ako tieto,ktoré mam teraz..Veľkú vďaku p.dr.Kovačovi za jeho neskutočný prístup k daným problémom po operacii,ale aj celkovo..od začiatku (od prvého stretnutia až do dnes).Nie každý doktor sa postavý k nasledovným možným problémom tak ako on...Prikladam foto mojich nových pŕs na porovnanie s prvymi nepodarenými..

Zobraziť príspevky5 Skryť príspevky5
Katka
Katka

Ahoj Kate, dekolt máš naozaj o poznanie plnší :) Akú výslednú veľkosť teraz máš? Keď si po prvej augmentácii zistila, že nie je všetko tak ako by malo a začala si byť nespokojná ako si následne postupovala? Mohla by si uviesť pár bodov, aby i ďalšie ženy vedeli ako postupovať v takomto prípade? Človek totiž nikdy nevie ako jeho telo zareaguje a aký bude finálny výsledok. A že je dôležité komunikovať s operujúcim lekárom a zbytočne nepanikáriť :)

Zobraziť odpoveď 4
Kate

Ahoj Katka. Po prvej augmentácii sa mi začali prsia usádzať a nadobudli po 2mesiaci nie pekný tvar tak som to konzultovala so svojim operatérom.Poslala som mu mailom fotky pŕs a následne ma doktor zavolal na kontrolu,kde zistil,že v jednom prsníku sa mi pootočil anat. implantát a +bola potrebná opätovná úprava dvorcov kôli asymetrii,ktorá tiež vznikla.Následne mi doktor navrhol reoperáciu,pri ktorej mi vymení anatomické implantáty zn.mentor 345ml za okrúhle impl.zn.nagor 390-420ml +úprava. Na operáciu som išla o 3mesiace na to. Pri operácii mi však musel vložiť až 520ml kôli tomu,aby vyplnil volný priestor v prsníkoch. Teraz som už vyše 2 mesiace po reoperácii a som nadmieru spokojná s výsledkom. Veľkosť pŕs sa mi nezmenila až na to,že ich mám teraz v dekolte vyplnené...Komunikovať s doktorom je nevyhnutnosť v každom prípade!Veľká vďaka p.dr.Kovačovi za jeho úžasný prístup.

Odpoveď na Kate
Katka
Katka

A vieš čím alebo prečo došlo k rotácii implantátu? Môže sa to stať u všetkých druhov implantátov? A ako to bolo po finančnej stránke, mala si reoperáciu zadarmo alebo bolo potrebné ešte niečo platiť?

Odpoveď na Katka
Kate

Ahoj.Pán doktor mi povedal,že za zrotovanie impl.nemôže nikto,telo proste tak zareagovalo a stať sa to môže len u anatomických impl.Keby sa aj gulaté otočili nič by sa tvarovo nezmenilo a neoredstavuje to žiadny problém.Platiť som nemusela nič nakoľko som to mala v rámci polročnej reklamácie,aspoň na tej klinike kde som bola to tak majú stanovené v zmluve.Platila som si len nové predop.vyšetrenie.

Odpoveď na Kate
Katka
Katka

Ďakujem za info Kate. Poznáme sa, že väčšinou zmluvy len preletíme očami a hotovo. Tak to je určite dobre čítať si poriadne všetky body v zmluve :) Prajem Ti krásne leto a hlavne veľa parády s novými prsiami :)

Recenzie lekára

Celkové hodnotenie
Prístup lekára k pacientovi
Poskytnutie odpovedí na moje otázky
Čas, ktorý lekár so mnou strávil
Kontrola po zákroku
Rýchlosť reakcie pri telefonickej alebo e-mailovej komunikácii
Profesionalita a ochota personálu
Doba čakania

Súvisiace skúsenosti

Odborníci vo vašom okolí