Augmentácia prsníkov v Essur Clinic, Banská Bystrica

Januša

Dlhši čas som uvažovala nad agumentaciou,ktoru som podstupila u mudr.Milana Očenáša v Essur Clinic ... Som veeelmi spokojna som po operacii 4 mesiace , citim sa super ;-) prsia vyzeraju prirodzene , podla mojich predstav.Veeelka Vdaka panovi Doktorovi ... Určite sa este uvidime :D :-)

Zobraziť príspevky8 Skryť príspevky8
Eva3

Zdravím môžeme si popistat cez mail chcem sa niečo opýtať môžete mi napísať na Pozn. emailová adresa bola vymazaná z dôvodu ochrany súkromia. Pošlite si prosím info cez súkromnú správu. Team Estheticon.

Katka
Katka

Ahoj Januša, gratulujem k rozhodnutiu a novým prsiam. Čo bolo tým rozhodujúcim okamžikom, keď si sa do toho vrhla? Akú značku a tvar implantátov máš?

Zobraziť odpoveď 3
Januša

Ahoj Kati :-) ja som chcela prsia uz davno ale počkala som si po dietatku hlavne po kojeňi :-) prsia ovysli.... Tak som sla do toho hned :D a nelutujem stoji to zato :-) Nagor je značka a slzovity tvar okrule by som ani nechcela ...

Odpoveď na Januša
Katka
Katka

Áno, kojenie to teda urobí svoje, ale je fajn, že sa prsiam dá pomôcť týmto spôsobom. Na Tvojej profilovej fotke, to už si vyfotená s novými prsiami? Akú veľkosť teraz máš? Nedalo by sa Ti fotku pred a po zväčšení nahrať aj sem k svojmu hodnoteniu?

Odpoveď na Katka
Januša

Ano to uz mam po operacii na profilovej foto

Kačenka

Ahoj, mala si na MUDr nejaké odporúčanie? Ako dlho od konzultácie trvalo než si šla na opku?

Zobraziť odpoveď 2
Januša

Ahoj ja skor takto cez net som cistala a mal dobre recenzie a spokojne baby tak som sla... Niesom si ista ale asi 5alebo 4mesiace som cakala na operaciu neviem presne nechcem klamat... Mozno menej :D kto si to ma pametat :D

Odpoveď na Januša
Kačenka

Jasné chápem, hlavne že už máš po :) Ešte prosím Ťa, implantáty máš vložené cez podprsníkovú ryhu? Sama si si mohla vybrať, že kade chceš vkladať, či to rozhodol lekár? Viem, že niekedy aj cez bradavku si baby dávajú, ale ja by som sa bála, že stratím citlivosť v nej.

Recenzie lekára

Celkové hodnotenie
Prístup lekára k pacientovi
Poskytnutie odpovedí na moje otázky
Čas, ktorý lekár so mnou strávil
Kontrola po zákroku
Rýchlosť reakcie pri telefonickej alebo e-mailovej komunikácii
Profesionalita a ochota personálu
Doba čakania

Súvisiace skúsenosti