Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

6. 12. 2018 · Aktualizácia: 8. 10. 2023

Recenzia MUDr. Mohammad Shamsaldeen operácia uší

Stojí to za to
Približná cena: 330 €

O lekárovi

Hodnotenie:
Recenzia MUDr. Mohammad Shamsaldeen operácia uší
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

S výsledkom som spokojný, doporučujem MUDr. Mohammada Shamsaldeena, je to profík Ďakujem ! Cena je super, jedná z najlepších na Slovensku. Zákrok trval necelé 2 hodinky (žiadna konzultácia rovno do sály pod skalpel lol) Pridal som par fotografií pred a po dúfam že pomôžu ďalšiemu klientovi k tomu aby si vybral zákrok v Bardejove !

Komentár (1)

MUDr.Mahammad Shamsaldeen mi operoval očné viečka,som veľmi spokojná.Nielenže je profesional ale má aj ľudsky prístup,je to človek s veľkým Č.Preto ho odporúčam aj ďalším klientom.Ďakujem pán Doktor. Murka Sisi
Odpovedať
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama
Operacia usi

Dobry den,ja som bol na zakroku asi pred pol rokom,dlho som to zvazoval a mal som velku obavu s toho ako to bude vyzerat a ako to bude drzat,ci to bude citlive alebo nie a podobne otazky,no teraz som uz pol roka po zakroku a som uplne spokojny,vobec...

Čítať ďalej

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.