Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

19. 5. 2021 · Aktualizácia: 9. 10. 2023

Rhinoplastika, MUDr. Skulavik, Bratislava, bol to môj sen od puberty

Stojí to za to
Približná cena: 3.600 €
126800
126795
126796
126797
126798
126799
126793
+3
126794

Hodnotenie KariO:

Rhinoplastika, MUDr. Skulavik, Bratislava, bol to môj sen od puberty

Ahojte, nemôžem uveriť, že aj ja píšem túto recenziu a že som sa odvážila podstúpiť rhinoplastiku. Bol to môj sen už od puberty, keď mi začal rásť hrb na nose. Žiaľ tento typ nosa mám v génoch. Vždy som sa vyhýbala pohľadu do zrkadla z profilu, zakázala som si to, no jedého dňa keď som sa pozrela, dostalo ma to. Začala som teda vyhľadávať recenzie, fotky, videá. Prvá konzultácia s nemenovaným chirurgom ma vôbec neoslovila, no potom som našla pani doktorku Škulavíkovú a dohodla si konzultáciu aj na základe veľa fotiek pred a po, ktoré som na tejto stránke našla. Po konzultácii som viac rozmýšlať nemusela, vedela som že ona je tá pravá. Milý prístup, všetko vysvetlené do detailu. Mali sme aj rovnakú predstavu o novom nose. Ten môj nemal len hrb ale bol aj veľmi dlhý. Mám malú tvár takže jednoznačne bolo treba aj skrátiť špičku. Trocha som sa bála či sa z môjho nosa dá vôbec urobiť malý nos, ale teraz nemôžem uveriť fotkám pred.Nezabudnem nikdy ani na moment, keď mi pani doktorka dala dole sádru a stehy a pozrela som sa do zrkadla, bol to neskutočný pocit štastia. Bola som dojatá aj keď som vedela že nos je ešte veľmi opuchnutý. S novým nosom som úplne zžitá akoby toto bol nos, ktorý som mala vždy mať. Vystihuje moju osobnosť. Operácia nebola jednoduchá, špička bola veľmi jemná skoro na rozpadnutie ale šikovné ruky pani doktory urobili to najkrajšie a najlepšie čo sa dalo urobiť. Tieto fotky sú presne 8 týždňov od operácie, takže nos sa bude este trocha meniť. Myslím, že kvôli mojej extrémne tenkej koži je opuch aj na 8-my týždeň malý. Ak rozmýšlate nad operáciou, určite choďte do toho no v žiadnom prípade neporovnávajte svoj nos so žiadnym iným nosom ani pred ani po. Každý nos je úplne iný. A taktiež si nos neskúmajte ako som sa v prvých dňoch od operácie pokúšala ja :D Je to nezmysel. Nos opúcha/odpúcha a zmení sa len k lepšiemu. Pani doktorku určite odporúčam. Profesionálny, milý prístup, vždy odpovedala na moje otázky, zaujímala sa o môj stav, jednoducho super. V budúcnosti ak sa bude dať, pridám ešte ďalšie fotky.

0

Komentárov (0)

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama
Rhinoplastika na klinike Avelane

Pán doktor Mládek je veľký špecialista, operácia prebehla bez problémov, mala som asi najslabšie pooperačné stavy, slabý opuch, jeden deň modriny pod očami, druhý deň trochu oranžové a to je všetko. Sestričky boli veľmi príjemné, prostredie...

Čítať ďalej

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.