Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

16. 2. 2012

tá zmena perfektná

Stojí to za to

O lekárovi

Nitra
Hodnotenie:
tá zmena perfektná
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Ja som dala tiež mojej dcére operovať ušká.Robil jej to pán doktor Mládek 25.8.2011. je to super lekár.Aj ostatný personál je skvelý.A nehovoriac o prostredí a prístupu k nám.Nie ako v nemocnici,kde sa vás snažia zbaviť hned ako im poviete čo vás trápi.Každý kto má pochybnosti nech sa presvedčí na vlastnej koži,že je to tam na úrovni.Problém s ktorým sme tam išli nám odstránili a malá sa ma neskôr nespýta,prečo sme ju nechali s takými uškami.Tí čo ju videli pred zákrokom hovoria,že je tá zmena perfektná,a my si to myslíme tiež.Chcem sa zároveň podakovať pánovi doktorovi a môže ho každému len odporučiť.

0

Komentárov (0)

Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj tu!

Odstávajúce uši

Dobrý deň pán MUDr.M .Očenáš , ďakujem Vám za skvelo odvedenú prácu mojich odstávajúcich uší . S výsledkom som veľmi spokojná . Dlho som hľadala aby som našla toho správneho chirurga a a z terajšej skúsenosti viem , že pán MUDr.Očenáš bol ten...

Čítať ďalej

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.