Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

12. 11. 2013 · Aktualizácia: 28. 9. 2023

augmentácia pred 8 týždňami v AVELANE clinic

Stojí to za to
Približná cena: 3.080 €

O lekárovi

Nitra
Hodnotenie:
augmentácia
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Podstúpila som augmentáciu pred 8 týždňami v AVELANE clinic. Po dôkladnom preštudovaní odporúčaní aj uvedených informácií o získanej praxi v obore, som sa rozhodla pre MUDr.Mládeka. Konzultácia prebehla podľa mojich predstáv, p.doktor na mňa zapôsobil veľmi profesionálne, mala som nielen príjemný pocit, ale aj jasnú predstavu o zákroku a možnom výsledku. Všetko čo píšu pacienti o tejto klinike pozitívne môžem len potvrdiť, a touto cestou sa všetkým pracovníkom poďakovať za príjemný pobyt na klinike nielen počas hospitalizácie, ale aj nasledovných kontrolných vyšetrení. Skutočne tu vládne pokojná a priateľská atmosféra, počnúc dievčatami na recepcii až po sestričky na sále a oddelení. Pán dr.Mládek je pre mňa špičkový odborník, vďaka ktorému mám teraz až neuveriteľne krásne ukážkové prsia. Operácia prebehla v poriadku bez komplikácií ako aj pooperačný čas. Bolesti som mala minimálne, skôr by som spomenula nevyhnutnosť dodržať všetky odporúčania čo sa týka námahy a kľudu. Naozaj je dôležité čo najviac odpočívať. Preto sa teraz môžem vytešovať z pekného hojenia rán, jazvy mám pokojné v norme. Čaká ma ešte 1 kontrola za 4 mesiace, no už teraz sa cítim v poriadku, pomaly začínam opäť s tancom a kondičným cvičením. Som šťastná a všetkým, čo zvažujú tento zákrok vrelo odporúčam!

0

Komentárov (0)

Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama
Zvačšenie prsníkov v Interklinik

Mať dokonalý výzor a byť stále upravená je pre mňa veľmi dôležité. Keď som sa rozhodovala pre zvačšenie prsníkov, hľadala som skúsených odborníkov, ktorým môžem naplno dôverovať. Zverila som sa do rúk špičkového tímu v Interklinik, pretože toto...

Čítať ďalej

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.